Pirms Salaspils notikusi iepaidīga avārija

Dzeltenā luksofora gaisma Maskavas ielā, pie Dārziņiem, šodien radīja apmulsumu diviem autovadītājiem un kļuva par iemeslu iespaidīgai avārijai, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Abi spēkrati, “bulkvāģis” “Citroen Berlingo” un kravinieks “GAZ” virzījās uz Salaspili, taču krustojumā pie Taisnās ielas, pārslēdzoties luksofora signāla gaismai, viens no šoferiem nolēma mazināt ātrumu un bremzēt, taču otrs uzspiest gāzi, lai ātrāk šķērsotu krustojumu. Drošas braukšanas distances neievērošana un lietainie laikapstākļi kravas mašīnas vadītājam liedza laikus nobremzēt brīdī, kad pie krustojuma Rīgā, Maskavas ielā, viņam priekšā braucošais spēkrats strauji samazināja ātrumu. Rezultātā notika iespaidīga avārija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Talkā pat brauca ugunsdzēsēji, jo no sitiena “Citroen” deformējās pasažieru durvis un braucēji palika salonā iesprostoti. Par laimi, mediķu palīdzība nevienam no atbrīvotajiem nebija nepieciešama. Tomēr “Citroen” pasažierei pēc piedzīvotā bija grūti slēpt savas emocijas.

“GAZ” šofera paustais gan nedaudz atšķiras no “Citroen” braucējas teiktā, taču lietas būtība no tā nemainās. Kravinieka vadītāja izvēlētā distance bija par īsu, lai laikus noreaģētu un izvairītos no avārijas.

“GAZ” automašīnas vadītājs

“Laikapstākļi. Dzeltenā gaisma iedegās. Es jau nevarēju. Tā mašīna pirms manis brauca ar ātrumu 20-30 kilometri stundā, un pēkšņi sekoja asa bremzēšana. Vieglā paspēja, bet es ar tādu riepas protektoru nepaspēju. Iznāk, ka visi vēl varēja paspēt pie dzeltenās gaismas aizbraukt, bet viņa nolēma apstāties? Jā, jā. Tas ir viens, bet arī paši redziet – lietus.”

“Bulkķvāģis”, visticamāk, ir norakstāms, tas pameta negadījuma vietu ar evakuatora palīdzību, taču “GAZ” pēc avārijas varēja turpināt ceļu uz saviem riteņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm