tv3.lv

Iespējams, neveiksmīgākā bēgšana no policistiem – vīrietis pakrīt uz ielas un tiek notverts

Izrādās, ka bēgšana no policijas darbiniekiem ziemā ir krietni sarežģītāka nekā, piemēram, vasarā. Kāds vīrietis Bolderājā, bēgot no policistiem, pakritis uz ielas un atvieglojis policistiem darbu sevi aizturēšanā. 

3. martā plkst. 1.33 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Bolderājā, pamanīja kādu “Audi” markas automašīnu, kura pa daudzdzīvokļu namu pagalmiem brauca ārkārtīgi lēni. Automašīna tika apturēta, un likumsargi lūdza uzrādīt autovadīšanas tiesības un tehnisko pasi, taču šoferis atbildēja, ka viņam nosauktie dokumenti neesot. Brīdī, kad policists aicināja autovadītāju pienākt pie policijas auto, viņš atteicās un uzreiz metās bēgt. Pēc pārdesmit metru sprinta autovadītājam sapinās kājās un viņš nokrita uz ietves. Bēglis tika panākts un aizturēts.

Pārrunu laikā arī atklājās bēgšanas iemesls, kungs pirms sēšanās pie spēkrata stūres bija lietojis grādīgos dzērienus. Savukārt datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka šoferim nav derīgas arī autovadīšanas tiesības.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem nodots 26 gadus vecais pārkāpējs turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm