tv3.lv

Iespējams, pēdējā laika nesteidzīgākā pakaļdzīšanās. Policisti Ķengaragā notver dzērājšoferi

Pagājušajās brīvdienās galvaspilsētas likumsargi pa Ķengaraga iekšpagalmiem vajājuši kādu “Mercedes-Benz”.

2019. gada 4. martā 22:33

Šajā reizē neko daudz pārsniegt atļauto ātrumu nav nācies, jo šoferis, lai arī nav vēlējies padoties, nekur īsti nav steidzies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ap plkst.6.30 no iekšpagalmiem izgriežoties uz Prūšu ielas, Ķengaragā patrulējošie likumsargi ievērojuši divus automobiļus, kas aiztraukušies pa citādi tukšo ielu. Ja pirmais automobilis nav raisījis ne mazākās aizdomas, turpat aizmugurē braucošais “Mercedes-Benz” un tajā sēdošā kompānija gan likusi piespiest gāzes pedāli.

Policistiem bijušas aizdomas, ka automašīnas vadītājs pie stūres sēdies reibumā. Policisti pieprasījuši autovadītājam apstāties, taču šoferis to ignorējis. Nevarētu gan teikt, ka šoferis uzsācis mukšanu, bet gan tādā pašā ātrumā turpinājis ceļu.

Beigu beigās, šoferis apstājies kādā iekšpagalmā, kur policisti viņu aizturēja.

Ņemot vērā, ka vīrietim par kādu iepriekš izdarītu pārkāpumu līdz 2020. gadam jau liegts sēsties pie auto stūres, šī vakara veikums tikai pasliktinās viņa izredzes atgūt autovadītāja apliecību. Par auto vadīšanu bez autovadītāja apliecības reibumā tiks ierosināts kriminālprocess, un policistu uzņemtie videomateriāli, visticamāk, tiks demonstrēti arī tiesas zālē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm