tv3.lv

Ietriecas kokā un aizbēg no avārijas vietas; tiek meklēts apvidus auto vadītājs

Liepājas iela Āgenskalnā, aiz krustojuma ar Mārupes ielu, īpaši neizceļas ar lielu satiksmes intensitāti un vēlās vakara stundās pa šo kvartālu braucošos spēkratus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, tāpēc ap plkst. 23.00 dzirdētais troksnis izbrīnīja pie klusuma pieradušos ļaudis.

Atklājās, ka turpat aiz stūra, vietā kur Liepājas iela aiziet līkumā, iespaidīgi avarēja kāds apvidus auto. Mirklis, kad automašīna lielā ātrumā ietriecās ceļmalā augošā kokā, trāpīja kādas vietējās kafejnīcas videonovērošanas kameru objektīvā. Video redzams, ka tādā ātrumā, ņemot vērā gaisa un asfalta temperatūru un faktu, ka smidzināja lietus, ”ierakstīties” līkumā bija teju neiespējami. Policisti par avāriju tikuši informēti, taču likumsargiem atbraucot, adresē viņus sagaidīja vien apskādētais spēkrats.

“Rīgā, Liepājas ielā 3 nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Land Rover Range Rover” uzbrauca kokam bojājot to, un no notikuma vietas aizgāja. Par notikušo uzsākts administratīvais process,” teikts Valsts policijas komentārā.

Sociālajos tīklos kāds no vietējiem iedzīvotājiem pauda pieņēmumu, ka spēkratu vadīja iereibis braucējs, un tas arī izskaidrotu, kāpēc šoferis nesagaidīja policistus, kā arī neizsauca neatliekamās palīdzības mediķus. Likumsargi līdz ar citām versijām, pārbauda arī šo.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm