Iļģuciemā 21 gadu vecs dzērājšoferis sāk bēgt no policijas

Pēc sānslīdes apļveida krustojumā Iļģuciemā 21 gadu vecs transportlīdzekļa vadītājs sācis bēgt no policijas, informēja Valsts policijā.

4. oktobrī 14:41

Sestdien, 1. oktobrī, ap plkst. 22, patrulējot Iļģuciema apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki pamanīja transportlīdzekli “Hyundai”, kura vadītājs apļveida krustojumu izbrauca ar sānslīdi, un pēc tam sāka bēgšanu no policijas ekipāžas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pamanot agresīvo braucēju, policijas darbinieki, izmantojot speciālos gaismas un skaņas signālus, centās apturēt transportlīdzekli, taču tā vadītājs uzsāka bēgt ar automašīnu, bet pēc pārsimt metriem apstājās un turpināja bēgt kājām, ieskrienot daudzdzīvokļu mājas pagalmā.

Ātri vien 21 gadus vecais vīrietis tika panākts un aizturēts, pielietojot fizisku spēku un rokudzelžus. Jauneklis bija agresīvs un vēlējās izkauties ar kārtības sargiem. Tāpat viņš skaidroja, ka bēdzis, jo viņam nepatīkot policijas darbinieki, tādēļ arī nevēloties runāt.

Pārrunu laikā no jaunā vīrieša izelpas bija jūtama stipra alkohola smaka, arī pats jauneklis atzina, ka lietojis alkoholiskos dzērienus, tomēr no alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpā atteicās.

Pārbaudot datus, konstatēts, ka viņam nav derīgas autovadītāja apliecības.

Ņemot vērā visus apstākļus, notikuma vietā ieradās Valsts policijas ekipāža, tomēr vīrietis turpināja uzvesties agresīvi un nevēlējās veikt reibuma pārbaudi, tādēļ tika nogādāts Tvaika ielā reibuma noteikšanas ekspertīzei.

Tāpat likumsargi pamanīja, ka bēgošā vadītāja transportlīdzeklim lielā daudzumā izplūdusi eļļa, tādēļ notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, lai novērtu iespējamās sekas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc agresīvā vīrieša nogādāšanas Tvaika ielā viņš arī tur kategoriski attiecās no medicīniskās pārbaudes. Līdz ar to par braukšanu bez tiesībām un attiekšanos no medicīniskās pārbaudes Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm