tv3.lv

Iļģuciemā “Audi” vadītāja aizbēg no avārijas vietas

17. maija rītā Iļģuciemā pa Lilijas ielu traucās kāds melns “Audi” spēkrats. Izbraucienu apturēja kādas mājas žogs un vairāki koki, kam spēkrats izlidoja cauri. Tā vietā, lai sagaidītu policiju, kā paredz likums, sadauzītā auto vadītāja metās bēgt un joprojām nav atrasta.

Nespēdama novaldīt stūri, kāda “Audi” vadītāja ietriecās 22. mājas žogā Lilijas ielā. Troksnis uzrāva kājās tuvāko māju iedzīvotājus – liela daļa no viņiem vēl gulēja. Aija atvēra virtuves logu un pāri ielai ieraudzīja avārijas sekas: “Cik varēju saprast, viņš ātrumā neiegrieza pagriezienā un gar pašu sētu un ieskrēja.

Arī Ludmila, Aijas kaimiņiene, septiņos no rīta uzmanīgi vēroja situāciju: “Ar tādu spēku tur ielidoja. Nolauza koku, žogu arī, es varu tikai pabrīnīties. Pati automašīna nebija cietusi, neredzēju lielus bojājumus. Laikam “Audi” ir izturīgi.

Aija atzīst, ka līkums, kas ved gar viņas dzīvesvietu, automašīnu vadītājiem nav pats ērtākais. Asā pagrieziena dēļ vismaz reizi mēnesī novērojama neliela avārija. Taču šis gadījums atšķīrās no citiem.

“Es domāju, ka varbūt dzēris tomēr bija. Nu ļoti, kaut kā gar to pašu sētu. Nu tur tas ir nereāli. Tur ir jābūt kaut kādam īpašam iemeslam,” stāsta Aija.

“Īpašais iemesls”, kā nosprieda mājinieki, nevarēja būt nekas cits kā alkohola reibums. “Audi” stūrētāja esot izskatījusies neadekvāta, apgalvo liecinieki: “Tur piedzērusies sieviete bija pie stūre un divi čaļi dzēruši.”

Kad ieradās policija, neviens no automašīnā sēdošajiem likumsargus nesagaidīja. Gan vadītāja, gan pasažieri aizbēga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā gadījumā ir uzsākti divi administratīvo pārkāpumu procesi, viens par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, otrs par negadījuma vietas atstāšanu. Par negadījuma vietas atstāšanu paredzēts naudas sods no 70 līdz 200 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums no trīs mēnešiem līdz diviem gadiem.

Policija vēl nav noskaidrojusi, kas sēdēja pie “Audi” stūres, un vai patiešām aculiecinieku redzētais par jaunu sievieti reibumā atbilst patiesībai. Tas tiks uzzināts izmeklēšanas gaitā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm