Iļģuciemā vadītājs alkohola reibumā apskādē svešu automašīnu

Kāds dzērajšoferis Pārdaugavā savu bīstamo braucienu pusdienlaikā noslēdza vienā no šaurajām Iļģuciema ieliņām, apskādējot savu un svešu automašīnu. Likumsargiem atbraucot, vadītāja vietā inspektorus sagaidīja tikai aculiecinieku pulks, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Pārdaugavā kāds dzērājšoferis savu bīstamo braucienu pusdienlaikā noslēdza vienā no šaurajām Iļģuciema ieliņām, apskādējot savu un svešu automašīnu. Likumsargiem atbraucot, vadītāja vietā inspektorus sagaidīja tikai sašutuši aculiecinieki.

Nepārliecinoši iebraucot Reņģes ielas pagalmā un nobraucot garām ceļmalā stāvošai “Opel” automašīnai, tai uz virsbūves sāna atstājot švīku, “Audi” vadītājs beidzot saprata, ka jāapstājas. Tomēr pilnībā apturēt braucamo bez starpgadījumiem nesanāca. Auto uztriecās betona stabam. Protams, šāda neveiklu manevru virkne klusajā ieliņā nevarēja neieinteresēt apkārtējos, un līdzcilvēki, pieļaujot, ka šoferis to pats neizdarīs, nolēma par negadījumiem ziņot Valsts policijai.

Palīgā inspektoriem atbrauca arī kolēģi no pašvaldības policijas, bet vēlāk atklājās, ka papildspēki nav nepieciešami. Šajā gadījumā, lai arī sākotnēji “Audi” vadītāja komunikācija ar likumsargiem notika paaugstinātos toņos, vēlāk vīrietis tomēr nomierinājās un piekrita alkohola koncentrācijas pārbaudei. Mērījuma rezultāts bija teju trīs promiles.

Viena no administratīvajam lietām ir uzsākta par alkohola lietošanu pēc negadījuma, bet šāda rīcība braucēju neglābs, jo sods par pārkāpumu ir pielīdzināms sodam par vadīšanu reibumā. Transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz pieciem gadiem ir neizbēgama.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm