tv3.lv

Imantā pa pretējo joslu braucoša “BMW” vadītājs izraisa avāriju un ietriecas kokā

Otrdien pēc pusnakts Imantā, Jūrmalas gatvē, neskatoties uz vēlo laiku, kad ceļiem jābūt tukšiem, daudziem šoferiem nācās panīkt garā auto rindā, jo uz ceļa, netālu no kruatojuma ar Anniņmuižas bulvari, iespaidīgi avarēja divi spēkrati, viens no tiem pat pamatīgi taranēja koku.

Vēlā vakara stundā Jūrmalas gatve blakus septiņdesmit astotajam namam pēkšņi kļuva neizbraucama sabiedriskajam transportam un citiem vieglajiem auto, jo brauktuvi daļēji aizšķērsoja apskadēti auto un pa ceļu izkaisītas lauskas. Avārijā ierauti divi spēkrati, “Peugeot” un “BMW”, tieši pēdējais no uzskaitītajiem visticamāk arī tiks atdzīts par vainīgu. Abi auto savu ceļu mēroja pa Jūrmalas gatvi centra virrzienā, taču “BMW” šoferis, izdomāja traukties pa prētējo joslu.

“Normāli braucu, veicu kreiso pagriezienu, bet viņš [“BMW”] pa pretējo traucās, dzina man garām. (DP: Dzina garām, sanāk, ka tieši šeit arī ietriecās?) Ietriecās, jā, mašīnu sameta un taisni kokā ietriecās. (DP: Bet “Lexus”, kas stāv jums aizmugurē?) Tas ir liecinieks. (DP: Bet tā lielā cilvēku kompānija, visi ir no “BMW”?) Nē, viņš viens pats bija. (DP: Tie ir draugi, visticamāk pēc tam atnākuši?) Nav ne jausmas. Ātrums viņam bija mežonīgs, 100 kilometri stundā, kā minimumus,” stāsta “Peugeot” vadītājs.

Līdzīgas domās par notikušo ir kāds vietējais iedzīvotājs, kas negadījuma brīdī bija aculiecinieku vidū.

Tā kā blakus negadījuma vietai atrodas viens no neatliekamās palīdzības dienesta brigādes atbalsta centriem, pie apskadētajiem auto, apstājusies ne viena vien mediķu brigāde, kurai šī avārija bija pa ceļam. Ārstu asistence gan nevienam no incidentā ierautajiem nebija vajadzīga. Cietuši vien dzelži, taču ja sadursmes brīdī kāds no cilvēkiem būtu šķērsojis ceļu pa gājēju pāreju, tad visdrīzāk notikušais beigtos pat ar letālām sekām.

Policijas pārstāvji ziņo, ka abi šoferi sagaidīja dienestus notikuma vietā, gan “Peugeot” gan “BMW” braucējs vadījuši auto skaidra prātā un ar derīgām autovadītāja tiesībām. Vainas pakāpe tiks noskaidrota uzsaktā administratīvā procesa ietvaros.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm