Izdevies noskaidrot īpašnieci “BMW”, ar ko gandrīz notrieca bērnus netālu no skolas Jūrmalā

Ātra reakcija pirms pāris dienām glāba kāda skolēna dzīvību Jūrmalā, Kronvalda ielas un Strēlnieku prospekta krustojumā. Izdzirdot smalka “BMW” spēkrata motora rūkoņu jau pa gabalu, jaunieši paspēja noprast, ka vadītājs pirms gājēju pārejas nemaz negrasās samazināt ātrumu. Lēciens atpakaļ, un pāris sekunžu intervāls izrādījās izšķirošs – jaunieši palika sveiki un veseli. Tiesa, apkaimes iedzīvotāji un sociālo vietņu lietotāji ir visai nikni un pieprasa pārgalvīgā vadītāja sodīšanu.

Izcēlās arī diskusija par konkrētā ceļa posma infrastruktūras problēmām. Dienā, kad “BMW” vadītājs traucās pa Strēlnieku prospektu, luksofors “uzvedās” visai savādi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video reģistratora fiksētajos kadros redzams, ka luksofors mirgo dzeltenā krāsā un, iespējams, ir saplīsis. Šodien ierīce strādā kā nākas, proti, piespiežot pogu pie gājēju pārejas, gaisma nomainās uz sarkano. Taču luksofora niķošanās tāpat neattaisno bīstamās situācijas izraisīšanu.

“Pat atmetot visus ceļu satiksmes noteikumus, dzelteno signālu un stāvošu mašīnu. Taču kaut tur zaļais būtu dedzis. Bērni jau ir uz ceļa. Cik “debilam” ir jābūt, lai tur neapstātos?!” neizpratnē ir iedzīvotāji.

Bērni, par laimi, bija uzmanīgi, un nepaļāvās uz horizontālo ceļa apzīmējumu vien. Apkaimes iedzīvotāji jau ir, tā teikt, norūdīti, un neuzticas visiem automašīnu vadītājiem.

Arī apkaimes iedzīvotāja stāsta, ka pati, ejot pāri ceļam, neatkarīgi no luksofora uzmanīgi vēro ceļu, iekams šķērsot ceļa braucamo daļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā, ka uz “BMW’ piestiprināta specifiska numura zīme – “Imperio”, sociālo tīklošanās vietņu lietotāji pieņem, ka automašīna pieder kādam no nekustamo īpašumu uzņēmuma “Imperio” darbiniekiem. Kā nekā – nosaukumi ir pilnīgi vienādi. Uzņēmuma vadītājs sūdzas, ka pēc video publicēšanas interneta vidē viņu “bombardē” ar nepatīkamiem jautājumiem. Vīrietis skaidro, ka noticis smags pārpratums.

Artis Kuprišs
uzņēmuma “Imperio nekustamie īpašumi” vadītājs

“Šis gadījums nav saistīts ar mūsu kompāniju. Šī automašīna pieder krievu tautības cilvēkam, kurš laikam kādreiz nodarbojās ar mēteļu tirdzniecību, un tā veikali kādreiz arī saucās “Imperio”. Viņam laikam šis numurs uz automašīnas arī ir palicis.”

Automašīna “pēc papīriem” pieder kādai sievietei, tāpēc sazinājāmies ar ekscentriskā “BMW” saimnieci. Sieviete pirmo reizi par fiksēto pārkāpumu uzzināja no raidījuma “Degpunktā” telefona zvana laikā un bija nepatīkami pārsteigta, noskatoties video reģistratora kadrus. Viņa apgalvo, ka trešdienas rītā pie stūres “BMW” nesēdēja viņa, bet kāds paziņa. Tagad īpašniecei nāksies skaidrot situāciju arī policijai.

“BMW” īpašniece

“Tagad būs jāskaidro, kurš sēdēja pie stūres. Uzzināšu, sarāšu, ko es citu varu darīt? Paldies Dievam, ka nekas nopietns nenotika, bet aizrādījumu, protams, par to izteikšu.”

Savukārt policija uzsākusi administratīvo pārbaudi, vadoties pēc interneta vidē publicētajiem video reģistratora kadriem, kuri kalpo kā pietiekami labs pierādījums, lai sauktu automašīnas vadītāju pie atbildības. Tikai tagad izmeklētājiem jānoskaidro, kurš tieši sēdēja pie stūres.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Konkrētā transportlīdzekļa īpašnieks tiek aicināts uz policiju sniegt ziņas par autovadītāju, kurš ir bijis pie transportlīdzekļa stūres pārkāpuma izdarīšanas brīdī. Ja informācija netiek sniegta, par ziņu nesniegšanu tiek piemērots sods automašīnas īpašniekam, savukārt, ja tiek noskaidrots automašīnas vadītājs, viņš tiek saukts pie noteiktās atbildības,” skaidroja Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm