tv3.lv

Izraisīja avāriju dzērumā un mēģināja “aizlaisties”? Policija pēc pēdām sniegā notver aizdomīgu šoferi

Pēdas sniegā policistiem palīdzējušas notvert kādu vīrieti, kurš, reibumā stūrējot auto, iekūlies avārijā un pēc tam centies aizlaisties no avārijas vietas.

2021. gada 8. janvārī 21:08

Pavisam nesen laikā, kad galvaspilsētas ielas vēl klāja bieza sniega sega, ziemīgie laikapstākļi policistiem palīdzējuši notvert kādu šoferi, kurš bija nolēmis aizlaisties no avārijas vietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patrulējot Dzelzavas ielā, policisti pamanīja, ka ir bojāta ceļu norobežojošā barjera un uz ceļa mētājās avarējušā auto detaļu atlūzas un stikli no priekšējiem lukturiem. Ņemot vērā, ka sniga, policijas darbinieki pēc riepu nospiedumiem apsekoja tuvāko namu pagalmus un vienā no tiem tika pamanīts kāds apskādēts “Mercedes” spēkrats. Automašīnā atradās arī šoferis, kurš atzina, ka iekļuvis avārijā un apstiprināja, ka ir lietojis alkoholu.

Lai arī šajā situācijā, jāteic, viss bija diezgan acīmredzams, jo šoferis,sadursmē sabojāto durvju dēļ nav pat spējis izkāpt no auto, izdzirdot, ka tiek saukta ceļu policija, pie stūres sēdošais paziņojis, ka par avāriju neko nezina.

Vīrietis atradās tik lielā reibumā, ka nespēja sakarīgi paskaidrot avārijas iemeslus, vien pateica to, ka atbraucis uz Rīgu no Jelgavas ciemos pie drauga. Taču pašu faktu par braukšanu reibuma stāvoklī un avārijas izraisīšanu viņš noliedza. Uz notikumu vietu tika izsaukti ceļa policisti, kuri vīrietim konstatēja 1,7 promiļu alkohola reibumu. Tālāk tad arī ceļu policija izmeklēs to, vai tieši šis vadītājs izraisījis šo avāriju.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm