“Izvairījos no avārijas ar “atsaldēto” un sāku viņam sekot!” Kā šādu rīcību komentē policija?

Autovadītājs Alvis 14. decembri turpmāk var uzskatīt par savu otro dzimšanas dienu. Šofera pieredze un savlaicīga reakcija viņu paglāba no avārijas, kas varēja beigties ar ļoti nopietnām sekām.

2017. gada 19. decembrī 11:45

“Ap plkst. 21.40 braucu pa Jaunciema šoseju Berģu virzienā. Nelielu gabaliņu aiz Jaunciema pretī brauc pilsētas satiksmes autobuss. Tajā brīdī, kad esmu gandrīz pie autobusa, no autobusa aizmugures izlec “atsaldētais” un vienā mierā apdzen autobusu. Tikai Dievs, mana un aizmugurē braucošā vadītāja reakcija glāba no frontālās sadursmes!” satraucošos notikumus apraksta Alvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikko par mata tiesu paglābies no ceļu satiksmes negadījuma, pārsteigtais autovadītājs uzsāka agresīvā šofera izsekošanu.

Alvis
aculiecinieks

Viņš, saprotot, ka nu vairs nebūs labi, līkumo pa Jaunciema mazajiem piemeža ceļiem. Diemžēl sniegs un tumsa šajā gadījumā nav viņa sabiedrotie. Aiz kāda likuma pamanu viņa auto ceļa malā pamestu. Atvērtiem logiem. Pats “atsaldenis” ieskrējis mežā, un no šā brīža tumsa kļūst par viņa sabiedroto.

Alvis par notikušo informēja policiju, zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112. Dispečers atbildēja, ka šī ziņa tiks nodota Rīgas pašvaldības policijai.

Tas gan esot izbrīnījis satraukto autovadītāju. “Es paliku mēms! Un šajā sakarā man ir jautājums Latvijas Valsts policijai! Vai tas ir normāli! Un ko sakiet jūs, draugi, paziņas un citi Latvijas iedzīvotāji?” jautā Alvis.

Sazinoties ar Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecāko speciālisti Samantu Čapkovsku, Skaties.lv uzzināja, ka šādās situācijās ir uzreiz jāzvana operatīvajiem dienestiem – 112 vai 110 – un jāziņo par notikušo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Samanta Čapkovska
Valsts policijas pārstāve

Nevajag pakļaut riskam sevi un satiksmes dalībniekus, sekojot pārkāpējam.

Savukārt Rīgas pašvaldības policijas galvenais sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis apstiprināja, ka galvaspilsētas kārtībsargi saņēma informāciju no Valsts policijas par konkrēto gadījumu.

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Ekipāža desmit minūšu laikā ieradās notikuma vietā. Policisti aptuveni pusstundu gaidīja, kad pie automašīnas atgriezīsies tās vadītājs, taču viņš neieradās.

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pēc tam devās prom no notikuma vietas un atkārtoti vairs neatgriezās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm