tv3.lv

Jaunieši ar nomas auto taranē ēkas sienu

Elgitai bija lemts kļūst par aculiecinieci jaudīgai avārijai, kad viņa ap vieniem naktī ar draugiem pastaigājās pa Vaidavas ielas apkaimi. Trīs cilvēku kompāniju un vietu, kur lielā ātrumā ietriecās ”Volkswagen” braucamrīks, atdalīja vien daži simti metru un, ja trijotne būtu gājusi nedaudz ātrākā solī, visticamāk, kļūtu par pārgalvīgā šofera upuriem.

Avārijas lieciniece Elgita stāsta, ka spēkrats brauca ar pārāk lielu ātrumu, uzbrauca apmalei, un palecās. Avārijas izraisītāji nenovaldīja stūri un iebrauca mājā.

Elgitai izdevās ieraudzīt un pat pēdējā brīdī nofilmēt tīņus, kamēr tie vēl nebija paspējuši no negadījuma vietas aizlaisties. Policijai zvanīts teju uzreiz pēc negadījuma, un inspektori ieradās ātri, bet turpat uz vietas jauniešus sastapt vairs neizdevās.

Viņa stāsta, ka pa gabalu puiši izskatījās ļoti jauni, viens pēc skata nepilngadīgs, otrs varētu būt bijis pilngadīgs. Tad zēni izskrēja no mašīnas, pēc tam atgriezās, rakājās pa mašīnu, savāca savas mantas un aizgāja. It kā turpat uz vietas netālu viņi tika aizturēti. Sievietei vajadzēšot liecināt, vai aizturētie ir tie paši, kas izraisīja avāriju. It kā nebija manāms, ka būtu iedzēruši.

Policisti apstiprina, ka vadītājs un blakussēdētājs jau pēc neilga laika turpat netālu no avārijas vietas aizturēti.

Līna Kaļķe
Valsts policijas pārstāve

”Pārmeklējot apkārtni, Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki atrada gan automašīnas vadītāju, gan pasažieri. Likumsargi automašīnas vadītājam veica alkohola pārbaudi izelpojamā gaisā, un tās rezultātā tika konstatēts, ka jaunietis bija vadījis automašīnu virs 0,5 promilēm stiprā reibumā, tāpat viņam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šāds salikums, proti, braukšana dzērumā un bez tiesībām, jaunietim beidzās ar kriminālprocesu, bet par paša negadījuma izraisīšanu iecirknī ierosināta vēl viena administratīvā lietvedība.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm