Jaunieši sadauza piecus spēkratus Ķengaragā

Šorīt četru automašīnu īpašnieki Ķengaragā bija spiesti no asfalta uzlasīt savu spēkratu detaļas. Kāds jaunietis pie stūres ietriecās stāvošajos transportlīdzekļos un aizbēga no policijas. Izrādās, ka “Hyundai” spēkrats, kuru vakarnakt šoferis izmantoja izklaidēm, jau pirms trīs gadiem bija cietis smagā avārijā un tika norakstīts metāllūžņos, vēsta “Degpunktā”.

Neilgi pirms pusnakts Ķengaraga iedzīvotājus terorizēja satrakojies jauniešu bariņš. Puiši kaut kur aizņēmās sudraba krāsas “Hyundai” spēkratu bez derīgas tehniskās apskates un izbrauca ielās. Agresīvā braukšana beidzās ar pamatīgu skādi.

aculiecinieks

“Mēs te pat stāvējām, kad ietriecās automašīnās. Lūk, tur viss ir redzams. [“Degpunktā”]: Kur ir otrā automašīna? Tur bija tikai viena. [“Degpunktā”]: Kur tad tā ietriecās? Lūk, “Ford”. Tas džips, ja? Brauca pa turieni un ietriecās “Ford”. Sēdēja trīs puiši, kuri izkāpa no automašīnas un aizbēga uz to pusi.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Salaspils ielā cieta piecas automašīnas, ieskaitot ielas vidū pamesto, sadragāto “Hyundai”. Policijas ekipāžas darbiniekiem tā arī neizdevās atrast pārkāpējus tajā pašā naktī – puiši paspēja noslēpties.

“”Džeki” skaisti braukuši sānslīdē. “Džeki” ir baigie malači. Kas to lai zina, izskatās, ka aizbēguši. Policija vēl nav atbraukusi. Viņi tā gribēja aizbēgt no automašīnas, ka pat nav izņēmuši no aizdedzes atslēgas. Malači!” komentē garāmgājējs.

Ķengaraga iedzīvotājs Kaspars, par nakts incidentu nenojaušot, šorīt kopā ar dēlu devās uz tirdzniecības centru “Akropole”. Ejot garām vietai, kur parasti stāv novietota ģimenes automašīna, tēvs pārsteigts sastinga. Transportlīdzeklis vairs nav atjaunojams un nekas cits neatlika, kā izsaukt evakuatora firmas darbiniekus.

Sadauzītās automašīnas īpašnieks atzīst, ka emocijas nav no tām labākajām un spēkratu, visticamāk, neizdosies atjaunot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti uz vējstikla bija atstājuši lapiņu ar kontaktinformāciju un īsu paskaidrojumu par notikušo. Vainīgais šoferis vēl nav noskaidrots, un bojāto transportlīdzekļu īpašnieki cer, ka tas tā nepaliks.

Policija ziņo, ka cer uz apkaimes iedzīvotāju palīdzību šofera identificēšanā.

“Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un skaidro negadījuma apstākļus, kā arī transportlīdzekļa vadītāja identitāti. Tāpat policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru 67829240 vai 110,” stāsta Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm