tv3.lv

Jauniešiem neierakstīšanās līkumā ar nomas auto rezultējas avārijā

Ceturtdien, 14.janvārī, vizinoties ar auto nomas “City Bee” spēkratu, nesen pie tiesībām ticis spēkrata vadītājs nenovaldīja automašīnu un Mežmalas ielā, Jūrmalā ietriecās kokā, kā rezultātā pats un trīs citi jaunieši guva traumas, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 23, kad iedzīvotāji Valteros, Mežmalas ielā devās pie miera, ārā uz ielas atskanēja skaļš blīkšķis, kam sekoja monotons automašīnas skaņas signāls. Tie, kas apkārtnē dzīvo vairākus gadus, jau nojauta, kas varētu būt noticis. Viens no tiem bija Daumants. Vīrietis izgāja no mājas un viņa aizdomas apstiprinājās. Kokā bija ieskrējusi automašīna un viens no tuvāk dzīvojošajiem kaimiņiem jau mēģināja no sadragātā spēkrata izvilkt cietušos.

Spēkratā atradās četri jaunieši – divas meitenes un divi puiši.

Daumants, kurš palīdzēja cietušajiem, stāsta, ka sitiens bija spēcīgs, lai gan spēkratā braukušie cilvēki pēc tām kustējās un elpoja. Vienam no jauniešiem bija smagāka trauma.

Pirmie uz avārijas vietu atbrauca ugunsdzēsēji glābēji.

Uldis Aizups
VUGD Slokas posteņa komandieris

“Ierašanās brīdī cilvēki, kas jau bija izkļuvuši no automašīnas, tika sasegti ar mums aprīkojumā esošajām segām, uzliktas uz kakla šinas un sagaidīts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.”

Uz negadījumu vietu tika izsūtītas piecas mediķu brigādes, tajā skaitā ārstu speciālistu brigāde. Pirmie neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsti ieradās 12 minūšu laikā no iesaukuma brīža.

Elīna Jurēvica
NMPD pārstāve

“Pēc palīdzības sniegšanas, visas četras personas stabilā stāvoklī pie samaņas nogādātas slimnīcā tālāku izmeklējumu veikšanai.”

Vietējie zina stāstīt, ka jaunieši dzīvo netālu no negadījuma vietas un ar nomas “Volkswagen” apkārtnē vizinoties redzēti vairākkārt. Diemžēl konkrētais līkums ir izrādījies par grūtu nevienam vien šoferim, bijuši arī letāli iznākumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete, kas dzīvo blakus negadījuma vietai, stāsta, ka šī ir jau trešā vai ceturtā reize, kad minētajā vietā notiek avārija. Vieta esot mānīga, jo, nenojaušot par to, kāds līkums sekos, varot uzņemt lielu ātrumu.

Neoficiāli zināms, ka pie “Volkswagen” stūres sēdies puisis, kas tikai nesen ticis pie tiesībām. Daumants stāsta, ka, viņaprāt, alkoholu jaunieši nebija lietojuši. Aculiecieks bijis pavisam tuvu cietušajiem, lai palīdzētu un nekāda grādīgās dziras smaka jauniešu izelpā nebija jūtama.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm