Jauniešu nelegālā vizināšanās uz vilcieniem un “TikTok” video filmēšana nonāk policijas redzeslokā

31. janvārī 21:32

Tendence, kurā jaunieši vizinās uz vilciena sastāva vagoniem, ir atgriezusies. Šoreiz bīstamās darbības tiek iemūžinātas īsos videoklipos un publicētas vietnē “TikTok” kā sevis slavinoši “varoņdarbi”. Taču jaunieši diemžēl neapzinās, ka šādas rotaļu formas var beigties ne tikai ar brangu naudas sodu, bet ar zaudētām ķermeņa daļām un nāvi.

Publicētajā video ir redzami vismaz divi zēni, kuri iekāpuši kravas vilciena ogļu vagonā. Vairāku tūkstošu tonnu smagais spēkrats atradās kustībā cauri Rīgas centram. Konkrētais brauciens, visticamāk, beidzās vien ar nosmērētu apģērbu. Taču diez vai bērni, filmējot video, apzinājās, ka sekas var būt pat letālas.

Pagājušā gada laikā “Latvijas dzelzceļa” darbinieki konstatējuši 33 reizes, kad nepilngadīgie centušies pārvietoties uz vilciena vagoniem. Divos gadījumos izdevās arī šos pārkāpējus aizturēt.

Lai cīnītos ar tendences popularizēšanu internetā, “Latvijas dzelzceļa” pārstāvji aktīvi iesaistās sociālo tīklošanās platformu satura kontrolēšanā, tomēr iestāde atzīst, ka tā ir cīņa ar vējdzirnavām.

Informēts tiek arī dzelzceļa iekšējais drošības dienests, kā arī videomateriāli tiek nodoti Valsts policijai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm