Jaunietis alkohola reibumā Viestura prospektā izraisa avāriju

Jauns puisis šodien, neapdomīgi sēžoties pie stūres reibumā, zaudēja tiesības – stūrējot spēkratu, autovadītājs spaidījis telefonu un nepamanīja priekšā braucošo auto, kā rezultātā notika sadursme, vēsta “Degpunktā”.

Pēc tam, kad “Alfa Romeo” šoferis bija iepūtis alkometrā otro reizi un noskaidrojies, ka reibums sasniedz 1,06 promiles, autovadītājs, sēžot spēkratā, pat pamanījās iesnausties. Acīmredzot jaunais puisis bija pavisam saguris. Kādēļ viņš šorīt sēdās pie stūres, vadītājs nevēlējās stāstīt, bet likumsargus rokās šoferis nonāca pēc nelielas avārijas izraisīšanas Viestura prospektā – viņš ieskrēja Aivas vadītajā “Toyota”.

“Toyota” vadītāja Aiva stāsta, ka no jaunekļa ļoti stipri nāca alkohola smārds, un ļoti daudzi ceļa satiksmes negadījumi notiek alkohola ietekmē, viņa, lai arī nokavēja pasākumu, uz kuru devusies, izsauca policija un izpildīja savu pilsoņa pienākumu.

“Domāju, ka zēns sapratīs un gan viņam, gan citiem būs mācība,” spriež autovadītāja.

Viņa stāsta, ka avārijas pastiprinošs apstāklis bija tas, ka jaunietis, sēžot pie stūres, ieskatījās telefonā.

Abiem spēkratiem ir niecīgi bojājumi. Aiva pēc dokumentu sakārtošanas varēja doties prom, savukārt “Alfa Romeo” šoferim bija izslēdzies telefons un nevienu ģimenes vai draugu numuru no galvas vīrietis nezināja. Šādos gadījumos spēkratu no negadījuma vietas uz maksas stāvlaukumu aizved ar evakuatora palīdzību un tālāk jau izmaksas sedz automašīnas īpašnieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm