tv3.lv

Jaunietis ar svešām tiesībām iznomā auto; nomas darbinieks puisi vēlāk aiztur, bet policija somā atrod “zālīti”

Pagājušās nedēļas nogalē ap plkst. 20.00 Salaspils kārtības sargiem nācies doties talkā Valsts policijas kolēģiem – kādas autonomas darbinieks nupat aizturējis viltvārdi jeb kādu jaunekli, kurš vizinājies pa pielijušajām ielām ar nomas auto – par spīti tam, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības.

2019. gada 31. oktobrī 17:13

“Mēs vienkārši vizinājāmies pa “Maskačku”. Paprasīju, lai no skolas nebūtu jābrauc līdz “piecpadsmitajam” [trolejbusam], Ķengaraga virzienā. Viņš man iedeva tiesības, es viņam aizmetu kontu…” 18 gadus vecais jaunietis skaidroja, kāpēc nolēmis izmantot nomas auto. Tiesa gan, izdarot to ar klasesbiedra tiesībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar to gan viss nebeidzās, jo, apskatot puiša mantas, likumsargi uzgāja īpašu iekārtu jeb smalcinātāju, ar ko bieži vien tiek sadalītas narkotiskās vielas. Turklāt aizturētais apstiprināja, ka lieto narkotikas, un beidzamo reizi tas darīts aizturēšanas dienā darbā.

Visi šie atklājumi bijuši pietiekams pamats tam, lai jauneklis nonāktu aiz restēm, līdz notikuma vietā ieradīsies ceļu policisti. Vīri tobrīd vēl pat nenojauta, ka auto stūrēšana bez tiesībām salīdzinājumā ar kādu citu jaunekļa veikumu ir vien tīrās pupu mizas.

Jau pēc detalizētākas mantu apskates kārtības sargi atrada 18 polietilēna iepakojumus ar tobrīd nezināmas augu izcelsmes valsts vielu, kas, visticamāk, bija marihuāna.

Ja ekspertu atzinums apstiprinās policistu aizdomas, šāda narkotiku krava nule pilngadību sasniegušajam jaunietim garantē kriminālprocesu un var beigties pat ar kādu laiciņu aiz restēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm