tv3.lv

Jaunmārupē, piesaistot piecas ekipāžas, likumsargi aiztur agresīvu dzērājšoferi un viņa līdzbraucēju

Cieņu aizskaroša un rupja uzvedība, situācija, kas gandrīz pārvēršas kautiņā un necieņa pret apkārtējiem un pat cilvēkiem formā, tā 4.jūnijā izskatījās situācija pie Jaunmārupes ciemata robežas, Mazcenu alejā. Tur ceļu policijas ekipāža apturēja “Leksus” automobili, jo inspektoru rīcībā bija informācija, ka mašīnas šoferis pie stūres brauc alkohola reibumā.

Noteikti, ceļu policijas ekipāža nesauktu palīgā kolēģus no vietējās pašvaldības un valsts policijas, ja vadītājs neatteiktos sadarboties ar likumsargiem. Viņš uzrādīja vadītāja apliecību, taču kategoriski attiecās veikt alkohola pārbaudi.

Jāsaka, ka šoferis bija arī agresīvi noskaņots, draudēja policistiem ar tiesu darbiem un advokātiem. Reizēm pat atklāti ņirgājās.

“Tu mani gribi aizturēt? Es tūlīt uzzvanīšu savam advokātam, gribi? Eu! Tu gribi, lai es uzzvanu savam advokātam? Tev to tiešām vajag? Savāc to mašīnu. [vārds cenzēts] lūdzu. Es nebraukšu nekur, ej [cenzēts]. Nē. Klausies, “davaj” es tev iedošu advokāta numuru. Pēc tam varēsi. Eu, klausies! Es neko neesmu darījis, man ir [cenzēts].” draudēja vīrietis.

Likumsargi, lai arī centās vīrieti nomierināt un neņemt vērā rupjos izteicienus, izsauca notikuma vietā vēl vienu ekipāžu, lai skandalētāju aizvestu uz iecirkni un alkoholu pārbaudi veiktu tur.

Jāsaka, ka “Leksus” līdzbraucējs bija noskaņots mierīgi, arī pats meģināja pierunāt agresīvo vīru tomēr piekrist policistu prasībām un sadarboties. Un tas gandrīz izdevās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču pēkšņi līdz šīm mierīgais kungs sadusmojās uz “Degpunktā” filmēšanas grupu.  Tālāk savu agresiju virzīja jau uz likumsargiem.

Likumsargiem nācās agresoru aizturēt par traucēšanu un nepakļaušanos.

Labi, ka mašīna tika apturēta bez jebkādiem atgadījumiem, jo ir skaidrs – traģēdija varēja notikt jebkurā laikā, kamēr spēkrats atradās ceļā, – ciest varēja arī citi ceļu satiksmes dalībnieki vai gājēji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm