Jauns vīrietis, apdzenot līkumā, izraisa frontālu sadursmi

Rīta steiga kādam jaunam autovadītājam prasīja augstu cenu – vīrietis satraumēja trīs cilvēkus un viņu spēkratu, kā arī paša braucamais tagad nonāks metāllūžņos. Šoferis nepārliecinājās par drošību, veicot apdzīšanas manevru, un notika avārija, vēsta “Degpunktā”.

“Chrysler” un “Volkswagen” frontāli sadūrās šorīt īsi pirms septiņiem autoceļa Dobele-Jaunbērze desmitajā kilometrā. Divdesmit gadus vecs vīrietis pie “Chrysler” stūres nolēma apdzīt priekšā priekšā braucošo mikroautobusu, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur viņam izejas vairs nebija.

Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa stāsta, – pārbaudes laikā alkohola klātbūtne vīrieša organismā netika konstatēta. Apdzīšana notika ceļa līkumā.

Avārijā ciet “Volkswagen” vadītājs un divi automašīnā esošie pasažieri. Visi trīs guva vairāku ķermeņa daļu ievainojumus un tika nogādāti medicīnas iestādē. Traumas vērtējamas kā nopietnas. Mediķi apskatīja arī “Chrysler” vadītāju, bet viņš no došanās uz slimnīcu atteicās.

Valsts policijas pārstāve stāsta, ka par notikušo ir sākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu ceļa satiksmē. Jāsagaida tiesu medicīnas eksperta slēdziens un izmeklēšanas rezultāts, lai noteiktu sodu.

Ja, piemēram, cietušajiem konstatēs vidēji smagus miesas bojājumus, “Chrysler” vadītājam var draudēt pat trīs gadus ilgs cietumsods.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm