tv3.lv

Juglā, plīstot ūdensvadam, naktī izveidojas izskalojums un ielūst liela daļa brauktuves

Agri no rīta Juglas mikrorajonā, Vidzemes alejā, dzīvojošie konstatēja, ka viens no piegulošajiem ceļiem pēkšņi kļuva neizbraucams un apkārtējiem bīstams, bet ceļmalā novietotās automašīnas bija pakļautas riskam aiziet zem zemes tiešā nozīmē. Zem asfalta, plīstot ūdensvadam, naktī izveidojās izskalojums un ielūza liela daļa brauktuves.

Atbildīgie dienesti, proti, “Rīgas ūdens”, uz iedzīvotāju ziņojumiem par aktuālo problēmu reaģēja ātri un nekavējoties uz Vidzemes aleju aizsūtīja meistarus.

“Šonakt ir noticis trīssimt milimetru ūdensvada plīsums. Mēs esam lokalizējuši attiecīgo avāriju un pēc avārijas lokalizācijas apkārtējām mājām ir nodrošināta ūdens apgāde. Mūsu apakšuzņēmēji šobrīd strādā, ja neradīsies papildu sarežģījumi, tad mēs plānojam šo ūdensvada avāriju novērst līdz rītdienas rītam.”

Tuvākajās dienās, ja būs nepieciešams, pēc remonta darbiem solīts arī sakārtot brauktuvi. “Rīgas ūdens” pārstāvji norāda, ka, visticamāk, temperatūru svārstīšanās dēļ līdzīgas avārijas situācijas galvaspilsētā pašlaik ir ļoti daudz, taču uz visām uzņēmums cenšas reaģēt operatīvi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm