tv3.lv

Juglā uz brauktuves notriec neuzmanīgu kundzi gados

Ceļu visai raiti šķērsoja vairāki cilvēki, kuri tik tikko bija atbraukuši ar autobusu un izkāpuši sabiedriskā transporta pieturā, bet kāda sieviete gados pāri brauktuvei gāja savā lēnīgajā tempā, viņu aizķēra automašīna ”Mazda”.

“Tantiņai draudzenes gāja pāri ielai, kā jau visi, viņa vienkārši gāja lēnāk. Es biju vēl tajā pusē, ieraudzīju mašīnu un teicu viņai, ka brauc automašīna, bet apturēt kundzīti nepaspēju. Pati es stāvu, bet viņa jau bija ceļa vidū,” stāsta negadījuma lieciniece.

Negadījums nav smags, un traumas, ko sirmā kundze guva kritiena dēļ, nav dzīvībai bīstamas, apstiprina policisti un mediķi, taču notikušais lieku reizi aktualizējis problēmu, kas konkrētajā ceļa posmā vietējiem iedzīvotājiem rūp jau kuru gadu.

“Mums ir vajadzīga gājēju pāreja ar ”zebru”. Mēs rakstām, mūsu rajons rakstīt iemācījās šo lūgumu dēļ. Mēs lūdzam šeit izveidot gājēju pāreju! Jūs paši redzējāt, tikko atbrauca autobuss, no tā izkāpa apmērām 20 cilvēki, un viņi stāvēja. Mašīnas brauc, bet kāpēc lai nepalaistu garām cilvēkus,” sašutuši ir iedzīvotāji.

”Mazda” vadītājai konkrētajā gadījumā grūti ko pārmest, jo aiz nelielā līkuma, pamanot cilvēku uz ceļa, sieviete uzsāka bremzēšanu. Ceļu satiksmes noteikumus neievēroja tieši gājēja – sieviete drīkstēja šķērsot brauktuvi tikai pēc tam, kad gūta pārliecība, ka tas nav bīstami.

Par vietējo iedzīvotāju ierosinājumiem padarīt gājējiem ceļa šķērsošanu drošāku TV3 jautāja atbildīgajai iestādei, proti, Rīgas domes Satiksmes departamentam. Vietvarā apstiprina, ka tiešām vairākkārt ir saņemti iedzīvotāju jautājumi un priekšlikumi par konkrēto vietu: “Satiksmes departaments būvprojekta ietvaros ”Ietves izbūve, pieturvietu labiekārtošana, gājēju pārejas ierīkošana Biķernieku ielā pie Juglas papīrfabrikas ciemata būvprojekts” ir iecerējis šo vietu uzlabot, tomēr pagaidām konkrētu laika periodu, kad būvprojekts varētu tikt realizēts, nevaram nosaukt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedzīvotājiem diemžēl atliek vien bruņoties ar pacietību un turpināt šķērsot ceļu dzīvībai bīstamos apstākļos.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm