tv3.lv

Kādas autovadītājas spēkratu uz Ventspils šosejas sāk taranēt; notiek trīs automobiļu sadursme

2021. gada 1. jūlijā 22:30

Smagā avārija dienas pirmajā pusē notika netālu no Pūres uz Ventspils šosejas, kur sadursmē iekļuvušas trīs automašīnas – vienas no kolonnā braucošajām automašīnām vadītāja nepamanīja, ka priekšā esošais spēkrats strauji samazina ātrumu un to taranēja, kā rezultātā pats apgāzās uz jumta, vēsta “Degpunktā”.

Tiem šoferiem, kas 1. jūlija pusdienlaikā devās savās darīšanas pa Ventspils šoseju, netālu no Pūres robežas, nācās uzkavēties samērā lielā sastrēgumā, kas izveidojās nopietnas avārijas dēļ. Negadījumā tika ierautas trīs automašīnas – divi vieglie “Toyota” un “Dacia” braucamrīki un kāds kravas busiņš. Vissmagāk cieta tieši zilais spēkrats, kas savu braucienu pabeidza, piezemējoties uz jumta. Kā tas notika, spēja izstāstīt “Toyota” vadītāja, kuru neuzmanīgais “Dacia” šoferis arī taranēja.

“Viņš brauca man no muguras, neievēroja nekādu distanci. Ja viņš nereaģēja uz mūsu bremzēšanu, pieļauju, ka viņš vai nu bija aizrāvies ar viedierīcēm, vai kaut ko tādu. Vispār nereaģēja uz situāciju,” stāsta “Toyota” vadītāja, pieļaujot šādu varbūtību. Samazinājusi ātrumu, jo abās ceļa pusēs bija riteņbraucēji un neviens nevienu nevarēja apdzīt. Viņa lēni brauca uz priekšu, līdz aizmugurējais spēkrats iebrauca viņas “Toyota”. “Dacia” vadītājs centās izvairīties no “Toyota”, grieza uz ceļa vidus, kur nāca baltais mikroautobuss, un avarēja.

Nedz “Toyota” vadītājas pieminētais baltā busiņa šoferis, nedz priekšā braucošā riteņbraucēju kolonna, nedz pati sieviete, par laimi, incidentā nekādas traumas neguva. “Dacia” stūrētajam gan bija nepieciešama nopietna ārstu palīdzība.

Zināms, ka vienīgais incidentā cietušais slimnīcā nogādāts, jo guvis vairāku ķermeņa daļu smagus ievainojumus. Šoreiz, lai atbrīvotu un sakoptu brauktuvi, notikuma vietā tika izsaukti ugunsdzēsēji no Kandavas posteņa. Vīri palīdzēja spēkratu apgāzt atpakaļ uz riteņiem un novietoja to ceļmalā, lai “Dacia” netraucētu citu automašīnu kustību.

Policijā patlaban plaši avārijas iemeslus nekomentē, jo kopš negadījuma pagājis pārāk maz laika. Versija par telefona vai kādas citas viedierīces lietošanu pie stūres patlaban vēl likumsargu apstiprinājumu negūst.

“Negadījumā traumas guva automašīnas “Dacia Sandero” vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. Kustība uz ceļa pilnībā tika atjaunota pulksten 14.00,” informēja policijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm