tv3.lv

Kāda pārgalvīga šofera dēļ izdziest nejauša pretimbraucēja dzīvība

19. maijā Salas pagastā uz autoceļa P75, vietā, kur dienu iepriekš izdzisa vieglā auto “Volvo” blakussēdētāja vietā sēdošā jēkabpilieša Andra dzīvība, satiekam viņa paziņas un kolēģus, kuri ieradušies, lai avārijas vietā noliktu svecītes. Kā atklāj klātesošie, traģēdiju izraisījis kāds gados jauns “VW” vadītājs, kurš veicis nepārdomātu apdzīšanas manevru un, domājams, aiz neliela uzkalniņa nav pamanījis pretimbraucošo “Volvo”. Notikusi frontāla sadursme, un aizķerts arī kāds garāmbraucošs kravas auto.

Kā vienu no versijām par to, kāpēc “VW” šoferis tā steidzies, paziņa min faktu, ka pāris kilometru attālumā, netālu no Biržiem, notiekot remontdarbi un ir neskaitāmi luksofori, pie kuriem veidojoties sastrēgumi. Iespējams, vadītājs kur kavējies un nolēmis nedaudz uzspiest gāzi. Vai šī versija izrādīsies patiesa, noskaidros Valsts policijas darbinieki, kuri šobrīd uzsākuši kriminālprocesu.

Kā skaidro Zemgales reģiona pārvaldē, vakar notikušajā avārijā, kurā gājis bojā viens cilvēks, ievainoti vēl trīs – cietis gan 43 gadus vecais “Volvo” šoferis, gan abi “VW Golf” sēdošie, 29 gadus vecais šoferis un viņa 17 gadīgais pasažieris. Divu cilvēku atbrīvošanai no pamatīgi samīcītajiem auto talkā aicināti arī kolēģi no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta.

19. maijā traģēdijas vietā sastopamies arī ar ceļa uzturētāju, kurš ieradies, lai novērtētu negadījuma sekas un norāda, ka pavisam drīz avārijas vieta tiks sakopta.

“Tas ir pirmo reizi [šajā vietā], te galīgi nav saprotams, bija pat stāvlaukums, kur varēja pabīdīties, ja kāda frontālā sadursme draudētu,” spriež ceļa uzturētājs Andris, norādot, ka attiecīgajā vietā šādam nelaimes gadījumam nevajadzēja notikt.

Valsts policijas Zemgales reģiona darbinieki, kuri šobrīd turpina izmeklēšanu un noteikuši dažādas ekspertīzes, lūdz atsaukties notikušā aculieciniekus un ikvienu, kurš video materiālos ir iemūžinājis notikušā sekas vai mirkļus pirms avārijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm