Šoferis pēc avārijas Vienības gatvē izrāda agresiju

Avārijas Rīgas pievārtē, Vienības gatvē, notiek regulāri un tās bieži vien ir gana smagas. Krustojums ir sarežģīts un sagādā galvassāpes autobraucējiem ik dienu. Otrdien, 17. janvārī, pēcpusdienā tur sadūrās divi vieglie spēkrati un viens no šoferiem pēc negadījuma izrādīja agresiju, vēsta “Degpunktā”.

Scenārijs šīs dienas avārijai Vienības gatves, Rīgas un Tēriņu ielas krustojumā, ir līdzīgs, kā jau vairākiem šajā vietā pieredzētajiem negadījumiem. “Volvo” griezās uz Vienības gatvi, bet nepamanīja tuvojošos “Mercedes” spēkratu, kas mēroja ceļu uz Jelgavas pusi. Sitiens bija pamatīgs, automašīnas tika izmētātas pa šoseju.

Uzreiz pēc sadursmes, cietušajiem piesteidzās palīgā garāmbraucošie šoferi.

Aculiecinieks stāsta, ka avārijas brīdi neredzēja. Ieraudzījis stāvam mašīnas, no tām nākot laukā dūmus, redzējis cilvēkus, bet neviena nebija, kas palīdzēja, centies palīdzēt. Taksometra šoferis izrādījis agresiju, gribējis viņam iesist pa seju. Tad apstājušies citi palīgi, un visi sākuši saukt operatīvos dienestus, “ātros”, lai palīdzētu cietušajiem.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama gan taksometra vadītājam, gan pasažierei. Šoferis guvis politraumu un stabilā stāvoklī aizvests uz slimnīcu.

“Volvo” šoferis stāsta, ka viss ceļš bija no automašīnām brīvs, pats neko neredzēja, līdz sekoja sitiens. Liecinieki teikuši, ka otrs spēkrats bieži mainījis joslas, iespējams, pārsniedzis ātrumu, acīmredzot tāpēc nemanījis. Taksometra šoferis arī gribējis uzbrukt lieciniekam. Radās aizdomas par alkohola reibumu, bet policija apliecinājusi – pēc avārijas visus testējot.

Valsts policija ziņo, ka neviens no šoferiem neatradās alkohola reibumā. Ja “Volvo” šoferis par uzbrukumu uzrakstīs iesniegumu likumsargiem, tad “Mercedes” vadītājam par agresiju nāksies atbildēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm