tv3.lv

Kautiņš uz šosejas: policija joprojām meklē agresīvo “Range Rover” šoferi

“Degpunktā” 11. augustā vēstīja par konfliktu uz Siguldas šosejas, kur pēc vienvirziena joslu nesadalīšanas divi automašīnu vadītāji apstājās ceļmalā un izrēķinājās fiziski. “Range Rover” šoferis izvilka beisbola nūju un ar to pāršķēla otram vīrietim seju. Policija šodien ziņo, ka uzbrucējs joprojām nav atrasts un aktīvi tiek meklēts.

Līna Bagdone
Valsts policijas pārstāve

“Par ceļu satiksmes negadījuma faktu Valsts policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un skaidro automašīnas vadītāja identitāti. Par iespējamu miesas bojājumu nodarīšanu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un cietušajam nozīmētas ekspertīzes.”

Uz “Degpunktā” redakciju zvanīja kāds aculiecinieks, kurš īsi pirms kautiņa izcelšanās redzēja visu, kas notika uz šosejas. Viņš uzskata, ka “Range Rover” speciāli gāja uz konfliktu.

“Viņš nezinu, uz cik aptuveni brauca, bet sāka kaitināt busiņa vadītāju, bet busiņš pagāja pa pirmo joslu garām,” stāsta aculiecinieks Lauris.

Grūti gan spriest, kāpēc bija nepieciešams kādu kaitināt, saka aculiecinieks. Vienīgais minējums – “Range Rover” vadītāju pārņēma nesodāmības sajūta.

“Neredzēju, ko viņš īsti darīja, bet strauji samazināja ātrumu otrajā joslā, diezgan neadekvāti. Iemesls, es domāju, tikai tas, ka kāds, redz, viņam pabrauca garām pa pirmo joslu,” stāsta aculiecinieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja esat redzējuši video redzamā strīda pirmsākumu, proti, “Range Rover” un “Renault” vadītāju savstarpējo manevrēšanu starp joslām, zvaniet inspektoram, kurš šo lietu izmeklē, pa tālruņa numuru 67086687. Konflikts notika ap diviem dienā 10. augustā aptuveni trīs kilometrus pirms apvedceļa viadukta, braucot Rīgas virzienā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm