Koka namā Āgenskalnā iestūrē auto

Kādam mājas īpašniekam, Rīgā, Āgenskalnā priekšā kārtīgs ēkas remonts, jo koka nama sienā šorīt iestūrēja automašīna. Autovadītājs stāsta, ka uz slapjā ceļa viņš saslīdējis un bija jāizvēlas – iebraukt citos spēkratos vai mājā, vēsta “Degpunktā”.

“Citroen” šoferim Bišu un Augļu ielu krustojums šorīt izrādījās liktenīgs. Nogriežoties pa kreisi, autovadītājs zaudēja kontroli pār spēkratu un ietriecās ēkas sienā.

“Citroen” šoferis stāsta, ka krustojumā saslīdējis, turpinot slīdēt desmit metrus uz priekšu. Kad mēģināja iztaisnoties, viņam nesanāca, un viņš ieslīdēja mājas fasādes stūrī. Ātrums nebija liels, – maksimāli 30 kilometri stundā.

Bojājumi gan īpašumam, gan automašīnai liek domāt, ka ātrums bijis lielāks. Mājas īpašnieks sitiena brīdī atradās citā nama pusē, taču stāsta, ka trieciens bija jūtams. Viss, kas piestirpināts pie sienām, nogāzās.

bojātā īpašuma saimnieks

“No mana skatu punkta man te ir diezgan nopietni bojājumi, pat nezinu kā es te tālāk dzīvošu, vēl jo vairāk pārziemošu. Man tur ir bojātas apkures komunikācijas, elektrības vadi, tie bija apšūti ar reģipsi, bija remonts. Ir nobīdījušās sienas, grīdas pārsegums – lamināts. Ģeometrija ir mainīta pamatīgi.”

Ēkai nodarītos bojājumus visticamāk segs “Octa” apdrošinātāji, bet tā kā “Kasko” apdrošināšana “Citroen” šoferim nebija, klapatas ar spēkratu paliek uz autovadītaja pleciem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm