tv3.lv

Krasta ielā velobraucējs šķērso ielu pie sarkanā signāla un pakļūst zem auto

Rīgā, Krasta ielā, noticis negadījums, zem auto pakļūstot kādam velobraucējam, kurš, kā pats atzinis, centies ielu šķērsot pie aizliedzošā sarkanā signāla, ziņo “Degpunktā”.

2020. gada 12. novembrī 23:20

Darba dienas pēcpusdienā, braucot pa Krasta ielu, viena no galvaspilsētas policistu patruļām pamanījusi aizdomīgu skatu, kas licis domāt, ka tik tikko uz ceļa noticis kas nelāgs. Turklāt, pietuvojoties notikuma vietai, policistu uzmanību centusies pievērst kāda kundze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete policijas darbiniekiem pastāstīja, ka tikko ar savu automašīnu ir notriekusi velobraucēju, kurš šķērsoja brauktuvi pie aizliedzošā sarkanā signālu. Turpat netālu pamanīts sēdošs vīrietis ar vaļēju lūzumu pirkstā un izsaukti mediķi, lai viņam palīdzētu. Vīrietis pats sarunas gaitā atzinis, ka pats ir vainīgs, jo centies ielu šķērsot pie aizliedzošā sarkanā signāla. Viņš centies izvairīties no šā notikuma fiksēšanas, norādot, ka nevēlas problēmas darbā, pats esot nokritis, pats vainīgs un nekādas pretenzijas pret autovadītāju neizvirza.

Šajā gadījumā no policijas iesaistīšanās izvairīties neizdevās, jo, gaidot ārstu ierašanos, policisti lūguši sievieti apskatīt viņas braucamrīku. Viņa secinājusi, ka automašīnai ir radīti bojājumi.

Avārijā cietušais velobraucējs nonācis mediķu rokās, kas vīrieti hospitalizējuši uz tuvāko slimnīcu. Savukārt auto stūrētājai nācies uzkavēties notikuma vietā, lai sniegtu savus paskaidrojumus ceļu policijai.

Tā kā šajā negadījumā cietis cilvēks, šīs lietas materiāli tālāk tiks nodoti ceļu satiksmes noziegumu izmeklētājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm