tv3.lv

Kravas auto nepamana vieglo auto un stumj to pa šoseju krietnu gabalu

Pie cik apjomīgiem bojājumiem pēc sadursmes ticis Ērika spēkrats, vēl pirms likumsargu ierašanās un avārijas piefiksēšanas, spriest ir grūti, bet braucamrīka īpašnieks saka, ka viņa salīdzinoši senais “Opel kadett caravan” negadījumu izturējis godam. Ne Ērikam, ne viņa pasažierei mediķu palīdzība nav nepieciešama, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

“Viņš no augšas laikam mani neredzēja un grieza pa labi. Cik es sapratu, viņš nemaz nebremzēja, jo neredzēja mūs, tikai nobrīnījās, ka automašīna tā grūti iet,” stāsta Ēriks.

Smagās automašīnas vadītājs stāsta, ka tik tiešām “Opel” automašīnu nav pamanījis un pieņēmis lēmumu šosejas vidū bremzēt tikai tad, kad ieraudzījis dūmus. Šī šoferim esot jau otrā avārija, kad smagā auto priekšā negaidīti uzrodas vieglais spēkrats.

“Es jau izlecu ārā skatīties. Tante bija sabijusies. Es viņu krietnu gabalu pastūmu,” atminas kravas automašīnas vadītājs.

Konkrētajā posmā atļautais braukšanas ātrums ir 110 kilometri stundā un avārija, kas aizšķērsoja divas braukšanas joslas, radīja bīstamas situācijas vienu aiz otras. Par spīti tam, ka sadursme notika uz šosejas ar aktīvu auto plūsmu, likumsargi negadījuma vietā ieradās aptuveni pēc stundas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm