Kravas auto saplacina “vieglo”; šoferis brīnumainā kārtā sveiks un vesels

Trešdienas vakarā kāds vīrietis brīnumaini paglābies no drošas nāves – viņa vieglajai automašīnai aplī pie Rīgas hidroelektrostacijas uzgāzās kāda Polijas pilsoņa nenovaldīta fūre, saplacinot auto ar visu šoferi.

Negadījumā cietušajam vieglās automašīnas “Škoda” šoferim pašam brīnumainā kārtā izdevies izkļūt no fūres apakšas. Vīrietis ar virspusējām traumām – galvas un krūšu sasitumiem – nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta rīcībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtdien negadījuma vietā bija ieradušies kādas transporta kompānijas pārstāvji, kas novērtēja situāciju un veica fotofiksāciju. Jānorāda, ka poļu fūre pārvadāja bezalkoholisko dzērienu kravu, kas negadījuma laikā daļēji izbira. Tuvākajās dienās krava, visticamāk, ar rokām tiks pārkrauta citā transportā, un tikai pēc tam ieradīsies smagā tehnika, kas pacels fūri uz riteņiem. Tad arī būs skaidrāk redzams, kur un kā saplacinātajā auto spēja ielocīties vadītājs, glābjot savu dzīvību.

Lai arī saplacinātā vieglā automašīna šobrīd vairs nav lielā vērtē, netiek izslēgta iespējamība, ka tās salonā īpašniekam palikušas vērtīgas mantas. Tādēļ abas automašīnas visu diennakti uzrauga policijas ekipāža, lai nepieļautu zādzību.

Plašāk šovakar kanālā TV3 pulksten 20.45 raidījumā “Degpunktā”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm