Krustojumā avarē divi kravas auto

Otrdien, 31. augustā, netālu no Sauriešiem krustojumā ceļu nesadalīja un sadūrās divas fūres, vēsta “Degpunktā”.

Ja parasti, visticamāk, “Stop” zīme pie mazākas nozīmes ceļa nevienam neatstāj jautājumus, kas jādara, to ieraugot, kāds kravas automašīnas šoferis šodien pēcpusdienā acīmredzot bija pārāk steidzīgs un izbrauca uz galvenā ceļa, nepārliecinoties par drošību. Notika sadursme ar tikpat lielu un daudzkārt smagāku spēkratu, kas veda smiltis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Incidenta vaininieks no komentāriem atteicās, bet pašizgāzēja šoferis Jānis, kurš brauca pa galveno ceļu Sauriešu virzienā, viedokli neliedza.

“Nu, cik tad man ātrums – 70, bet viņš momentāni uzreiz nāca virsū, nebija, kur likties,” pauda smilšu vedēja “Scania” vadītājs Jānis, norādot, ka pats šajā situācijā vairs neko nevarēja darīt, vien bremzēt. Pašam savainots kakls.

Jānis, apskatot bojāto automobili, secina, ka septiņus gadus vecajam spēkratam priekšā nopietni remontdarbi vai arī tas būs jānoraksta. Dīkstāve, pat ja uz neilgu laiku, noteikti radīs zaudējumus. Tomēr šajā situācijā galvenais, ka visi ir dzīvi. Turklāt veiksme stāvējusi klāt arī brīdī, kad Jānis pēc sadursmes izbraucis pretējā joslā. Tā tobrīd bijusi tukša.

Negadījumi, kur iesaistās smagā tehnika, diemžēl nav nekāds retums, it īpaši uz lielceļiem, taču visbiežāk otrais incidentā iesaistītais ir izmērā daudz mazākais spēkrats.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm