tv3.lv

Krustojumā Dārzciemā saskrējusies automašīna ar motorolleru

Neveiksmīgā divu braucēju sastapšanās krustojuma vidū notika dienas pirmajā pusē, Dārzciema ielā. Motorollers ietriecās “Audi” priekšējā labajā spārnā. Vieglais auto mazāk aizsargātākajam satiksmes dalībniekam faktiski izbrauca priekšā, no Dārzciema ielas nogriežoties pa kreisi uz Sesku ielu.

“Audi” vadītājs apstiprina – vēlējies izgriezt auto pa kreisi uz Sesku ielas, mēģinājis samainīties ar mikroautobusu un, kad josla šķita brīva, griezis ārā. Motobraucēju viņš nevarēja ieraudzīt. Arī busiņā aizmugurē sēdošais viņam esot apliecinājis, ka nevarēja neko saredzēt motorollera novietojuma dēļ. “Braucu, līdz vienā sekundē redzu, – lido cilvēks virsū,” stāsta šoferis, precizējot, ka cilvēks neuzlidoja viņa spēkratam virsū, bet tajā ietriecās.

Avārijas liecinieku versija par notikušo sakrīt ar “Audi” braucēja teikto, taču noteikt, ar kādu ātrumu īsi pirms sadursmes brauca motorollera vadītājs, īsti nevar.

Anatolijs
aculiecinieks

“Mēs aiz “Audi” braucām pie “zaļās” gaismas. Vienkārši viņš nepamanīja. Mašīnas vienkārši griezās, un tas notika. Visticamāk, par vainīgu tiks atzīts “Audi”, jo nepalaida garām.”

Uzklausīt paša motorollera braucēja liecības neizdevās, jo aptuveni četrdesmit gadus vecais vīrietis uzreiz pēc avārijas nonāca mediķu aprūpē un tika hospitalizēts.

Neatliekamās palīdzības dienestā ziņo, ka cietušā veselības stāvoklis novērtēts kā apmierinošs un traumas nav dzīvībai bīstamas.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm