tv3.lv

Krustojumā nestrādājoša luksofora dēļ notiek jaudīga sadursme

Šodien pēcpusdienā uz Rīgas apvedceļa izveidojās iespaidīgs sastrēgums, jo ceļu bija aizšķērsojuši divi krustojumā nestrādājoša luksofora dēļ avarējuši auto, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2021. gada 3. februārī 22:16

No rīta noslogotajā ceļa posmā, kur krustojas šoseja Rīga-Ogre un Rīgas apvedceļš, vairākas stundas šoferi brauca, vadoties pēc tur uzstādītājām ceļu zīmēm, taču, kā tas bieži notiek neierastās situācijās, daudzi stūrēja, tā teikt, pēc sajūtām. Ap plkst. 15.00 kāds vieglā auto šoferis iebrauca krustojumā nepamanot, ka pa galveno ceļu tuvojas kravas automašīna. Glābties vairs nebija iespējams un notika jaudīga sadursme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tādēļ, ka luksofors nestrādā un arī ceļš tāds. Principā mana vaina ir, ka nepamanīju,” stāsta “Volkswagen” šoferis

“Volkswagen” palika, stāvot krustojuma vidū, bet “fūre” neticamā veidā palika uz riteņiem, nostājās šķērsām un nobloķēja pilnīgi visas braukšanas joslas uz Rīgas apvedceļa. Notikušajā vadītāji viens otru nevaino, norādot, ka galvenais ir tas, ka visi ir sveiki un veseli.

“Briesmīgi. Nepatīkama pašsajūta. Protams, ka varēja trakāk beigties. Pats svarīgākais, ka cilvēks ir dzīvs. Svarīgi, ka arī mēs necietām. Tie ir metāllūžņi,” stāsta kravas automašīnas šoferis.

Lai atbrīvotu brauktuvi, tālbraucējiem vispirms bija jāatvieno piekabi no vilcēja. Satiksmes kustība uz Rīgas apvedceļa pilnībā atjaunota tikai plkst. 17.00.

Kā ziņo uzņēmuma “Sadales tīkls” pārstāvji, kas konkrētā vietā atslēdza luksoforiem elektropadevi, tas tika izdarīts, jo tuvākajā apkaimē veikti tīklu modernizācijas darbi. Tie bijuši ieplānoti un par tiem laikus tika informēti atbildīgie dienesti, to skaitā arī ceļu policisti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm