tv3.lv

Kupenā iestidzis vadītājs gandrīz notriec pats savu brīvprātīgo palīgu

Pagājušajā naktī pilsētas videonovērošanas centrā sēdošie policisti pamanījuši kādu “BMW” automašīnu, kuras vadītājs Alberta laukumā nespēja saviem spēkiem tikt prom no Vecrīgas.

Ja sākumā, vērojot notiekošo, vēl varēja pieļaut, ka šoferim vienkārši nav paveicies, drīz vien kļuvis skaidrs, ka šofera neveiksmei varētu būt arī kāds cits iemesls. Situācija neko daudz nav uzlabojusies, kad vīrietim palīgā devies kāds garāmgājējs, un tikai veiksmīgas sakritības dēļ autovadītājs nenotrieca savu brīvprātīgo palīgu.

“Tā autovadītāja rosība raisīja aizdomas, ka cilvēks ir alkohola reibumā,” norāda Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Jevgēņijs Platais.

Sarunas laikā arī inspektoriem radās aizdomas, ka šoferis varētu būt apreibis, tādēļ vīri vēlreiz caurskatījuši video un lūguši šoferi uzkavēties.

Automašīnas vadītās arī atzina, ka pats ir sēdies pie stūres bez autovadītāja tiesībām un personu apliecinoša dokumenta.

Noskaidrojies, ka sniega kupenas aizturētais stūrētājs bija vairāk nekā divu promiļu reibumā. Tādēļ viņam par šo dažu metru braucienu nāksies sēsties uz apsūdzēto sola. Par auto vadīšanu reibumā bez autovadītāja apliecības ierosināta krimināllieta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm