Lai tiktu pie iesprostotajiem ķermeņiem, vilciena sadragātajam auto nācās nogriezt jumtu; kādēļ notika traģēdija?

2017. gada 9. februārī 20:46

Sadragāts, gandrīz pārrauts uz pusēm sliežu ceļam pa vidu guļ 1990. gadā ražots “golfiņš”. Spēkrats vēl pirms brīža kustējās dzelzceļa pārbrauktuves virzienā, taču pāri sliedēm netika. Mašīnai sānos ietriecās kravas vilciens ar vairākiem desmitiem vagonu. Vieglā automašīna tika purināta un locīta vismaz 250 metrus līdz vilciena sastāvs apstājās. “Golfiņa” saimnieks ir kāds pusmūža vecuma vīrietis vārdā Juris, kurš dzīvo turpat netālu no negadījuma vietas. Iespējams, tieši viņš un kāda sieviete ir šīs traģēdijas upuri.

Jau ziņojām, – ceturtdien, 9. februārī, uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un vieglās automašīnas avārija. Dzīvību zaudējuši divi vieglās automašīnas pasažieri.

Glābēji nogrieza automašīnas jumtu un atbrīvoja iesprostotos ķermeņus. Darbi notikuma vietā turpinājās vēl pāris stundas.

Par avārijas iemesliem šobrīd jau izskanējušas vairākas versijas, sākot ar to, ka šoferis ļoti steidzies, ignorējot visus brīdinājumus un pat tuvumā esošo strādnieku izmisīgos kliedzienus, un beidzot ar to, ka nav nostrādājuši ne skaņas, ne gaismas signāli pie pārbrauktuves. Turklāt nolaižamas un paceļamas barjeras šai pārbrauktuvei nav vispār.

Par izmeklēšanas rezultātiem raidījums “Degpunktā” turpinās ziņot.

Jāpiebilst, ka ceturtdien negadījuma dēļ Ķeguma pusē aizkavējās arī pasažieru vilcienu kustība, taču šobrīd viss transports kursē pēc grafika.

Foto no notikuma vietas:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm