tv3.lv

Laimīgas sagadīšanās dēļ necieta cilvēki – no kravas auto izbiruši kokmateriāli rada haosu uz Akmens tilta

Pamatīgs satiksmes juceklis piektdienas pēcpusdienā izvērtās Rīgas centrā, jo kāds kravas automašīnas vadītājs burtiski pazaudēja kokmateriālu kravu. Tikai laimīgas sagadīšanās dēļ necieta cilvēki.

2019. gada 8. martā 21:34

Piektdienas pēcpusdienā kāds kravas auto šoferis griezās no 11. novembra krastmalas uz Akmens tiltu, lai tālāk brauktu uz Pārdaugavu. Manevrs bija lēzens un mierīgs, taču tik un tā vairākas tonnas smagie kokmateriāli sasvērās uz izbira uz ceļa braucamās daļas un trotuāra, traucējot gan gājēju, gan autovadītāju satiksmi. Notikuma vietā nekavējoties izsaukti gan policisti, gan krāvēju brigāde, lai pēc iespējas ātrāk likvidētu incidenta sekas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Stiprinājumi neizturēja, krava pagriezienā izkrita un viss. (DP: Nenostiprināja?) Nē, it kā visi stiprinājumi bija vietās. Reizēm tā gadās, kaut kas sāk slīdēt un neiztur,” stāsta Vladislavs, kurš atbraucis novērst incidenta sekas.

Palīgā atsauktais vīrietis atzīst, ka šī incidenta dēļ šodien daudzviet Rīgas centrā palēninājusies satiksme. Ja vienā vietā sasprūst, sākas ķēdes reakcija.

Par notikušo incidentu ceļu policija sākusi administratīvo lietvedību, jo bojāts trešās personas īpašums (14:04), proti ceļu un trotuāru norobežojošās margas. Lai arī krāvējiem un šoferiem tagad radīsies zaudējumi, par laimi incidentā necieta cilvēki. Tad nepatikšanas būtu daudz lielākas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm