tv3.lv

Lielā steigā kāds braucējs citas autovadītājas spēkratu noved līdz iestūrēšanai grāvī

Šī diena daudziem autovadītājiem lika atcerēties iemaņas braukšanai ekstrēmos apstākļos, un, kā izrādās, ne visi stūrētāji spēja sakoncentrēties šim uzdevumam. Arī uz Rīgas apvedceļa kāds autovadītājs tā steidzās, ka izdarīja lāča pakalpojumu jaunai sievietei, kuras auto beigu beigās nonāca grāvī, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2021. gada 11. janvārī 22:20

Šorīt uz Rīgas apvedceļa, pavisam netālu no Jelgavas šosejas, notikušais negadījums ir labs piemērs tam, ka ne labas ziemas riepas, ne piesardzība uz ceļa nav 100% garants tam, ka nonāksiet savā galamērķī kā plānojat. Linda, ceļā devusies no Ķekavas un stūrējusi uz darbu, kad negaidīti tieši viņas ceļā izniris kāds auto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“No Plakanciema puses viens, tā teikt, ļoti “jauks” braucējs man izlīda tieši priekšā uz ceļa tik tuvu, ka es nekad nebūtu iedomājusies, ka viņš griezīs ārā. Izvairoties no sadursmes, es viņu apbraucu, bet tad slideno ceļu dēļ es iebraucu grāvī un apgāzos,” “Volvo” vadītāja Linda.

Diemžēl, kas tad atradies pie otra auto stūres, Linda nezina. Mirklī, kad atguvusies, otrs vadītājs, visticamāk, pat nepiebremzējot, lai pārliecinātos vai ar avarējušajā auto sēdošajiem viss kārtībā, jau bija pametis notikuma vietu.

“Paldies cilvēkiem, kas palīdzēja izvilkt mašīnu no grāvja, bet tas cilvēks, kas vienkārši aizbrauca prom… Man trūkst vārdu,” viņa saka, pateicoties citiem cilvēkiem, no kuriem daudzi viņai palīdzēja, piestāja, izvilka viņas spēkratu laukā no grāvja. Kāda sieviete viņai ļāvusi pasēdēt savā auto, lai nesalst, iekams cietusī sagaidījusi evakuatoru un policiju.

Šā rīta negadījumu īpaši nepatīkamu padara fakts, ka jaunās sievietes auto nav “Kasko” apdrošināšanas. Tamdēļ, ja neizdosies atrast vaininieku, auto remonta darbu izmaksas neviens nekompensēs. Tādēļ, ja jums ir kādi materiāli, kas var atklāt patiesību, lūdzu, padalieties ar tiem, nododot tos Valsts policijas Satiksmes noziegumu izmeklēšanas biroja darbiniekiem.

Savukārt visiem citiem “Degpunktā” var ieteikt auto uzstādīt videoreģistratoru. Tas kaut nedaudz uzlabo šofera izredzes strīdīgās situācijās pierādīt savu taisnību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm