tv3.lv

Lielvārdē vilciena un auto sadursmē cieš tā vadītājs

Sadursmē ar dīzeļvilcienu uz dzelzceļa pārbrauktuves Lielvārdē, cietis kāds kravas mikroautobusa “Ford” vadītājs. Pārbrauktuvi regulē luksofora gaisma. Iespējams, auto aizmugure aizķerta mirklī, kad tas gandrīz jau bija šķērsojis sliedes, vēsta TV3 raidījums “900 sekundes”.

Šodien pie dzelzceļa pārbrauktuves strādā satiksmes regulētājs, kas kontrolē sliežu šķērsošanu abos virzienos. Situācija liecina, ka luksofors šodien nedarbojas, jo tajā bez pārtraukuma mirgo sarkanā gaisma un no tā dzirdams skaņas signāls. Aivars, kas pretim sliedēm dzīvo jau daudzus gadus, stāsta, ka satiksmes regulētājs te parādījies pēc 29. aprīļa avārijas, bet kopumā negadījumi te nenotiekot bieži.

Notikuma apstākļi vēl tiek izmeklēti, saka policijā, tāpēc par cēloņiem runāt pāragri: “Ap plkst. 21.oo vakarā Ogres novada Lielvārdē, Lēdmanes ielā, pēc policijas rīcībā esošas sākotnējās informācijas, uz dzelzceļa pārbrauktuves notika automašīnas “Ford” sadursme ar dīzeļvilcienu. Valsts policija par notikušo ir uzsākusi kriminālprocesu un skaidro negadījuma apstākļus. Tāpat policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruni 65002400 vai 110.”

Netālu no vilciena sliedēm dzīvo Sigita, kura pati diezgan regulāri šķērso pārbrauktuvi. Viņa nenoliedz, ka justos drošāk, ja uz sliežu šķērsošanas vietas tiktu ierīkota barjera, jo reizēm saule ir tik spoža, ka sarkanās gaismas signālu luksoforā var arī nesaredzēt.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā norāda, ka notikuma vietā mediķi apskatījuši divus automašīnas pasažierus. Viens no palīdzības atteicies, bet otram konstatēti vairāku ķermeņa daļu ievainojumi, kā rezultātā cietušais apmierinošā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm