Liepājā pēc sadursmes ar baļķvedēju bojā iet riteņbraucējs

17. novembrī 21:40

Liepājā vakar noticis ceļu satiksmes negadījums, diemžēl ar letālu iznākumu vienam no iesaistītajiem. Kāds riteņbraucējs saskrējās ar baļķvedēja auto un no gūtjām traumām mira.

Liepājā vakardien noticis ceļa satiksmes negadījums, diemžēl ar letālu iznājumu vienam no iesaistītajiem. Kāds riteņbraucējs saskrējās ar baļķvedēja auto un no gūtjām traumām mira.

T veida krustojums, kas savieno Oskara Kalpaka un Brīvostas ielu Liepājā ne vienam vien ir zināms un kļuvis vēl zināmāks kopš vakardienas, kad šajā vietā notika negadijums un pie krustojuma sabrauca operatīvie dienesti.

“16. novembrī ap plkst. 15.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Oskara Kalpaka ielā ir noticis ceļa satiksmes negadījums, sadursme starp velosipēdistu un transportlīdzekli “Scania”. Negadījumā dzīvību zaudēja velosipēda vadītājs. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli,” norāda policijā.

Vietējie, kas dzīvo netālu no bēdīgi pazīstamā krustojuma un ikdienā dodas iepirkties uz Mego veikalu, iet pastaigā ar suni vai izbrauc ar velosipēdu pa veloceliņu satraucas par šo vietu un stāsta, ka šī nav pirmā nelaime uz šī krustojuma: “Tas ir otro reizi. Pagājušo gadu, ja pareizi atceros – vīrietis nomira.”

Arī Jevgēnijs dzīvo netālu no notikuma vietas un šo krustojumu ļoti labi zina. Par nelaimi gan uzzinājis tikai nākamajā dienā: “Es pēctam uzzināju no portāla “Delfi’, ka miris ir velosipēdists. To es pēc tam uzzināju. [Pirmo reizi tā?-red.] Man liekās, ka pagājušo gadu cilvēks viens arī mira. Arī no fūres.”

Ādolfs ikdienā bieži šķērso krustojumu. Viņš gan esot piesardzīgs un vienmēr ejot pāri par drošību pārliecinās divas reizes:” Mēs staigājam vakarā, bet tad jau nelaime bija notikusi. Ļoti nepatīkams krustojums. Pagājšgad te vienu vīrieti nobruca.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ādolfam tāpat kā citiem, kas ir novērojuši šī krustojuma problēmas būtu ieteikums kā mainīt šo ceļa posmu, lai tas būtu drošāks. Cerams, ka kāds to sadzirdēs un vimaz kādi uzlabojumi tiks veikti.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm