tv3.lv

Liktenīgs apdzīšanas manevrs Vidzemē prasa autovadītāja dzīvību

Ceļu satiksmes negadījums noticis Vidzemē, uz grantēta ceļa, kas savieno Straupes ciematu ar Lēdurgu. Apvidnieka šoferis, veicot apdzīšanas manevru, iebrauca pretēja joslā, kur frontāli saskrējās ar vairāku tonnu smago baļķvedēju. Apvidnieku notrieca no ceļa, bet tā vadītājs gāja bojā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Šodien ap plkst. 12.00 ceļa malā sastājušies auto, no tām steigā izkāpuši cilvēki, lai apskatītu un nepieciešamības gadījumā sniegtu smagajā avārijā ierautajiem pirmo palīdzību. Cilvēku pūles gan šoreiz bija nepieciešamas minimāli, proti, apkārtējie palīdzēja baļķvedēja šoferim tikt ārā no deformētās kabīnes, izsitot vējstiklu.

Samīcītā apvidnieka vadītājam diemžēl nekādi līdzēt nebija iespējams. Vīrietis no “Ford” spēkrata trieciena dēļ izmests laukā no salona, un jau vēlāk mediķi konstatēja vīrieša nāvi. Šoreiz izskatās, ka vaina būs jāuzņemas mazākā transportlīdzekļa šoferim.

No liecinieku teiktā noprotams, ka “Ford” vadītājs, putekļu dēļ pilnībā neredzot, kas notiek priekšā, tomēr riskēja un veica liktenīgo manevru. Apkārtējie atstāsta, ko tiem īsi pēc smagās avārijas atklāja kravinieka vadītājs. Viņš sliktās redzamības dēļ nepamanīja tuvojošos “Ford” un nekādi nevarēja izvairīties no sadursmes. Baļķvedēja šoferi notikuma vietā hospitalizēja. Neatliekamās palīdzības dienestā ziņo, ka cietušais guva ievainojumus, kas neapdraud viņa dzīvību, taču prasa papildu izmeklējumus.

Avārijas posms pie Lēdurgas nebija izmantojams izbraukšanai vairāk nekā stundu, jo lielāko daļu no brauktuves aizņēma baļķvedējs un no tā izbirusī krava. Pēcpusdienā kustība tika pilnībā atjaunota.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm