tv3.lv

Līkumotā ceļa posmā starp Cēsīm un Valmieru notikusi traģiska autoavārija

Ceļa posms no Cēsīm līdz Valmierai ir līkumiem bagāts posms. Vietējie, kas konkrēto maršrutu mēro ikdienā, zina, ka daļa šoferu savā starpā sacenšas, kurš starp pilsētām esošos 30 kilometrus spēj nobraukt ātrāk. Vai pie vainas arī šajā reizē bija ātrums, pagaidām nav skaidrs, bet zināms ir viens – saduroties trim automašīnām, dzīvību zaudējusi jauna sieviete.

Kā stāsta Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže, automašīnas “Audi” vadītājs brauca no Cēsu puses un iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar “Volkswagen”, kas brauca no Valmieras puses. Tāpat avārijā iekļuvis arī “Renault” spēkrats, kas brauca aiz “Volkswagen” auto. Negadījumā bojā gāja “Volkswagen” vadītāja, 1994. gadā dzimusi sieviete.

“Audi” vadītājs un pasažiere ar dažādiem miesas bojājumiem nogādāti slimnīcā. Šobrīd uzsākts kriminālprocess. Zināms, ka “Audi” vadītājs nebija pie stūres sēdies alkohola reibumā. Negadījums noticis ceļa līkumā, un ceļš esot bijis slapjš, kas gan kustību nav apgrūtinājis. Izmeklēšanā noteikt, kāds bija iemesls šai avārijai.

“Renault” sēdošie necieta. Viņu liecības par redzēto uz ceļa likumsargiem palīdzēs ātrāk izprast sadursmes iemeslus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm