tv3.lv

Limbažu pusē ģimenes automašīna “Ford S‑Max” iebrauc aptuveni četrus metrus dziļā grāvī

Limbažu novadā uz grants ceļa šodien avarēja un apmeta kūleni vieglais automobilis, kas bija pilns ar pasažieriem. Vadītājs, braucot uzkalniņā pa nepazīstamu maršrutu, zaudēja kontroli pār automašīnu un iebrauca grāvī.

Braukt pa grantēto un līkumaino autoceļu, kas savieno divus ciematus – Lādezeru un Lādi -, izvēlas tikai tuvākajā apkaimē dzīvojošie un daži privātu uzņēmumu baļķvedēju šoferi. Šodien rīta pusē pa šejieni pirmo reizi dzīvē nācās braukt arī Kārlim, kurš mēroja ceļu ciemos pie darba kolēģa, taču, lai nonāktu līdz galamērķim, kungam pietrūka vien desmit kilometru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nācu no kalniņa augšā, un ceļš pa taisno parādījās. Pēkšņi sapratu, ka platais ceļš ir galvenais ceļš – man pa galveno bija jābrauc. Pašā pēdējā brīdī, kad sagriezu [auto], tad jau bija par vēlu,” stāsta “Ford” automašīnas vadītājs Kārlis.

Aiz uzkalniņa Kārli sagaidīja ass pagrieziens, gandrīz deviņdesmit grādu leņķī, viņš līkumā “neierakstījās”, un ģimenes automašīna “Ford S-Max” iebrauca aptuveni četrus metrus dziļā grāvī.

“Man [mašīnā] bija trīs darba kolēģes, četri cilvēki bijām. [Mašīna] ieslīdēja iekšā un pēc tam lēnām nogāzās, tie krūmi mazliet piebremzēja velšanos,” stāsta Kārlis.

Atbildīga attieksme pret drošības jautājumiem pasargāja vadītāju un pasažierus no nopietnām traumām, – visi mašīnā sēdošie brīdī, kad spēkrats nobrauca no ceļa un uzmeta kūleni, bija piesprādzēti. Visi arī spēja saviem spēkiem izkļūt no spēkrata. Izsaukti mediķi un policisti. Laimīgā kārtā pēc ārstu apskates neviens no negadījumā iesaistītajiem uz slimnīcu tā arī nebija jāved.

Kārlis nebija dzēris, un spēkrats bija arīdzan apdrošināts.

Palīgā “Ford” pasažieriem atbrauca darba kolēģis, pie kura sākotnēji visi devās ciemos. Vīrietis ar savu transportu savāca viesus, bet Kārlis palika avārijas vietā, kārtojot formalitātes ar ceļu policistiem un gaidot evakuatoru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm