tv3.lv

Lomonosova un Aiviekstes ielas krustojumā – divu transportlīdzekļu sadursme

2021. gada 7. decembrī 22:00

Otrdien, 7. decembrī, rīta pusē uz vienas no Maskavas forštates galvenajām ielām noticis negadījums, kur acumirklīga neuzmanība vai vēlme kaut kur paspēt labu brīdi aizkavēja divus šoferus, vēsta “Degpunktā”.

Ap deviņiem rītā Lomonosova un Aiviekstes ielas krustojumā notikusi divu transportlīdzekļu sadursme. Jevgēņijs ar savu “Volkswagen” braucis pa Lomonosova ielu Ķengaraga virzienā, kad negaidīti viņa auto priekšā no nelielās šķērsielas izbraukusi kāda sieviete ar sarkanu “Mazda”.

Jevgēņijs, “Volkswagen” vadītājs

“Bija trieciens, un viss. Es braucu pa savu joslu, dzīvā satiksmē ir jāskatās uz priekšu, es viņu ieraudzīju tikai tad, kad jau bija trieciens.”

“Volkswagen” vadītājs stāsta, ka pats neesot cietis, bet otra spēkrata vadītāja, kas izraisīja sadursmi, bija šoka stāvoklī un viņai bija nepieciešama medicīniska palīdzība. Otra šofere viņam esot atzinusi savu vainu, norādot, ka esot aizdomājusies uz ceļa un viņu neesot pamanījusi.

Pēc notikuma avārijas vietā ieradušies gandrīz vai visi operatīvie dienesti. Ugunsdzēsēji parūpējušies, lai automobiļi neaizdegtos, kā arī sakopuši brauktuvi, mediķi pārliecinājušies, ka abiem šoferim viss kārtībā, savukārt ceļu policisti piefiksējuši negadījuma vietā redzamās pēdas, kā arī noformējuši visas ar notikušo saistītās formalitātes.

Lai arī pavisam drīz pēc notikušā dienesti devušies prom, sasistie auto vēl labu brīdi apgrūtinājuši satiksmi. Acīmredzot laikā, kad termometra stabiņa atzīme daudzviet pietuvojas -20 grādu pēc Celsija atzīmei, auto evakuatoru var nākties pagaidīt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm