tv3.lv

Lomonosova un Rēzeknes ielas krustojumā notiek divu auto sadursme

1. septembrī 21:20

Lomonosova un Rēzeknes ielas krustojumā šodien pirmspusdienā notika divu auto sadursme – “Hyundai” šoferis brauca pa Rēzeknes ielu un gribēja nogriezties pa kreisi, taču savā ceļā sastapa taisni pa Lomonosova ielu braucošu “Audi” spēkratu, vēsta “Degpunktā”.

“Audi brauca pa galveno ceļu un “Hyundai” vadītājam bija jāpārliecinās par drošību pirms pagriešanās. “Hyundai” šoferis savu vainu pilnībā atzīst.

Janars
“Hyundai” vadītājs

“Iedomājieties, man piedzima mazmeitiņa, es braucu pie sievas. Nu tāds ceļš. Sešdesmit gadus sēžu pie stūres, tāda avārija notiek pirmo reizi. Nu, nepatīkami ļoti! Nu, ko padarīt!”

Janars pats negadījumā nav savainojies, taču “Audi” stūrētājai un blakus sēdošajam jaunietim gan bija nepieciešama mediķu palīdzība.

“Viņiem nebija nekas traks. Sieviete mazliet sasita krūtis, teica, ka sāpot tur. Bērnu veda no skolas. Viņam bija deguns sasists. Nebija traki. Es prasīju – teica, ka būs labi,” sacīja Janars.

Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests bija ieradies uz vietas, lai atvienotu “Audi” mašīnai klemmes un novērstu aizdegšanās risku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm