tv3.lv

“Ļoti brutāli aizšķērsoja ceļu!” Saniknots “Audi” vadītājs taranē šoferi, kurš parādījis rupju žestu

Automašīnas vadīšana mēdz būt sarežģīts uzdevums, kam nepieciešami stipri nervi, bet kāds “Audi” šoferis Jelgavā, šķiet, pilnībā zaudēja savaldību pēc tam, kad automašīnas “Kia” vadītājs viņam uz ceļa parādīja rupju žestu. Nespējot nonākt pie apmierinoša situācijas atrisinājuma, “Audi” vadītājs nolēma sodīt vidējā pirksta rādītāju.

2019. gada 1. oktobrī 20:41

Pirmdien Daigai un viņas vīram nācās saskarties ar biedējošu situāciju Jelgavā. Miera ielā, netālu no pārtikas veikala “Oāze”, kāds “Audi A6” markas automašīnas vadītājs sācis pāri vajāt pēc tam, kad spēkrati neprata sadalīt ceļu. Sieviete stāsta, ka konflikts ar otru šoferi sākās brīdī, kad abas automašīnas centās vienlaikus izbraukt apļveida krustojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nepārprotami bija skaidrs, ka “Audi” vadītājs aicina “Kia” šoferi, tā teikt, agresīvi skaidroties turpat – ceļa malā. Precētais pāris šādam risinājumam nepiekrita un turpināja ceļu. Tas otru vadītāju neiepriecināja.

“Viņš pamanīja, ka negrasāmies apstāties, un ļoti brutāli aizšķērsoja ceļu. Nostājās mums tieši priekšā. Viņš apstājās un sāka kāpt ārā no automašīnas, lai dotos mūsu virzienā pie šofera un sāktu fiziski izrēķināties,” stāsta Daiga, kura meklē negadījuma aculieciniekus.

Jau atkal neviens no “Kia” automašīnā sēdošajiem negribēja kauties, tāpēc Daigas vīrs apbrauca šķērsli un turpināja ceļu. Nu jau laulātie sāka pamatīgi uztraukties. Izskatījās, ka “Audi” šoferis ir pamatīgi saniknots un gatavs uz visu.

“Viņš ielēca atpakaļ automašīnā un sekoja mums. Piebrauca priekšā un sāka bremzēt,” bilst Daiga.

Daiga un viņas vīrs izlēma bēgt. Tiesa, apgriešanās manevrs braukšanai pretējā virzienā neizdevās kā nākas, un “Kia” šoferis saminstinājās uz ceļa. “Audi” vadītājs tikmēr izmantoja izdevību un taranēja stāvošo spēkratu.

Abi, nu jau sasisto automašīnu, stūrētāji izkāpa no vadītāju sēdvietām. “Audi” vadītājs sāka grūstīties, bet līdz dūru cīņai strīds tomēr nenonāca. Ieradās policija un pieņēma iesaistīto paskaidrojumus. Ņemot vērā, ka katrai pusei ir savs viedoklis par notikušo, Daiga aicina atsaukties avārijas aculieciniekus, kas palīdzētu rast taisnību. Liecības var sniegt policijai pa tālruņa numuru 110 vai arī sazinoties ar Daigu pa tālruņa numuru 22310376.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm