tv3.lv

Lucavsalā dzērājšofera sānslīdes “triks” beidzas ar avāriju uz jumta

Otrdien Lucavsalas peldvietas apmeklētāji, kas devās atpūsties ap pusdienas laiku, pa ceļam pamanīja uz jumta apgāzušos automašīnu un nepārprotami izbrauktas sliedes pļavā. Policija izmērīja alkohola koncentrāciju šofera izelpā un atklāja, ka vīrietis sēdās pie stūres pamatīgā reibumā.

Plkst. 11.30 dienā vairāki vīrieši zem 35 gadu vecuma izlēma dzērumā doties “izklaides” braucienā pa Rīgu. Nonākuši Lucavsalā, kompānija ieraudzīja zemes ceļu un nolēma pārbaudīt, cik labi pa to varētu izslīdēt ar “Jeep” automašīnu.

Vadītājs uzņēma ātrumu un strauji parāva stūri uz labo pusi, taču manevrs neizrādījās tik aizraujošs, kā sākotnēji bija šķitis. Spēkrats apgāzās uz jumta, un pasažieri guva sīkus miesas bojājumus. Kaut arī apkārtējie apgalvoja, ka automašīnā sēdēja kopā trīs cilvēki, viens no vīriešiem noliedz, ka atradās salonā negadījuma brīdī.

Otrs pasažieris ar asiņojošu roku kādu laiku gulēja zālājā, līdz devās pastaigāties. Viņš uzsvēra, ka mediķu palīdzība viņam nav nepieciešama. Tikmēr “Jeep” vadītājs sēdēja policijas busiņā un runāja ar likumsargiem. Viņam tika konstatēts trīs promiļu stiprs reibums. Netālu no avārijas vietas strādāja divi vīrieši un pļāva zāli. Viens no viņiem uzskata, ka šofera ideja braukt sānslīdē nebija laba. Citi garāmgājēji, ieraugot pārsteidzošo ainu, izdara līdzīgus secinājumus.

Par “Jeep” vadītāja rīcību policija ir uzsākusi kriminālprocesu, kas par braukšanu dzērumā un citu cilvēku apdraudēšanu paredz bargu sodu, tostarp vadītāja apliecības atņemšanu uz ilgu laiku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm