tv3.lv

“Man dzīvē nav ko zaudēt.” Iereibis šoferis pēc nedienām ar mīļoto iekuļas vēl lielākās nepatikšanās

Reģionālās pašvaldības policija bija saņēmusi ziņu no ceļu policijas, ka no Ķekavas virzienā uz Plakanciemu brauc kāds šoferis alkohola reibumā. Patruļa atradās netālu no turienes un, izbraucot no benzīntanka, drīz vien pamanīja pazīmēm atbilstošu automašīnu.

Policisti nolēma šoferi pārbaudīt. Jau uzreiz pēc viņa uzrunāšanas bija skaidrs, ka viņš lietojis alkoholu. Sarunā ar policistiem autovadītājs apstiprināja, ka ir lietojis alkoholu. “Pašķīros ar sievieti, ar draudzeni,” sekoja apturētā šofera piebilde.

Pēc šādām šofera atklāsmēm uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, bet pašam stūrētājam pasniegts alkometrs, kas uzrādīja 2,5 promiļu reibumu. “Man dzīvē nav ko zaudēt,” policistiem vaļsirdīgi sacīja autovadītājs. Kā izrādās, viņam jau bijis liegums vadīt automašīnu, spēkrats, pie kā stūres viņš atradies, norādīts uz draudzenes vārda.

Tika noskaidrots, ka draudzenes auto viņš paņēmis bez atļaujas un par to sievietei ir bijušas zināmas pretenzijas. Kā tās izpaudīsies, tas pagaidām nav zināms, tomēr nevar izslēgt iespēju, ka dzērājšoferim varētu rasties problēmas arī ar šo faktu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm