Mārupē notikusi smaga avārija

2022. gada 1. decembrī 21:09

Īsi pēc pusdienlaika vairāki cilvēki Mārupē pamanīja, ka pa Lielo ielu traucas tumšas krāsas “BMW” automašīna. Tās aptuveni 27 gadus vecais vadītājs bija uzņēmis ātrumu un strauji tuvojās krustojumam.

Tikmēr pa Daibes ielu brauca kāda 55 gadus veca sieviete, sēžot pie stūres “Toyota” spēkratam. Viņa bija plānojusi krustojumā braukt pa kreisi.

Sadursme bija spēcīga – elektrības stabs tika sabojāts pamatnē, tagad turas uz pāris plānām šķiedrām. Cietušās kolēģis ieradās notikuma vietā īsi pēc sadursmes. Sievietei bija nepieciešama arī ugunsdzēsēju brigādes un tehnikas palīdzība, lai izkļūtu no sadragātā spēkrata.

Viens no automašīnu vadītājiem cieta smagāk nekā otrs, ziņo Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde.

Abus mediķi nogādāja ārstniecības iestādē. Vienā no gadījumiem bija virspusēji ievainojumi, bet nepieciešami papildu izmeklējumi. Otra pacienta ievainojumi bija nopietnāki, gūti bija vairāku ķermeņa daļu ievainojumi, bet kopumā stāvoklis vērtējams kā stabils.

Policija slēdza satiksmi Lielajā ielā, kamēr ugunsdzēsēji sakopa brauktuvi. “Sadales tīkla” darbinieki ātri vien ieradās notikuma vietā un atvienoja elektrības padevi, lai novērstu bīstamību apkārtējiem. Šajā krustojumā priekšroka ir tiem automašīnas vadītājiem, kas brauc pa Lielo ielu. Teorētiski ceļazīmes prasības neievēroja “Toyota” šofere. Vīrietis uzskata, ka kolēģei redzamību, visticamāk, aizsedza gar ceļmalu novietotās automašīnas.

Ja kādam ir pieejama izmeklēšanai noderīga informācija par avāriju Mārupē, Lielās un Daibes ielas krustojumā ap plkst. 12.00, aicināts zvanīt policijai pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm