Mārupē vīrieti uz ceļa sabrauc trīs automašīnas; viņš guvis nāvējošas traumas

Traģisks negadījums svētdienas vakarā noticis Mārupē. Kādam vīrietim pāri pārbraukušas trīs automašīnas, un viena no tām no negadījuma vietas aizbraukusi, nesagaidot policiju.

Plkst. 19.30 vakarā, kad ārā jau bija satumsis, Mārupē, Daugavas ielā, 42 gadus vecu vīrieti, kas atradās uz ceļa, notrieca “Land Rover” un tam pretim braucošais “Škoda” spēkrats, kā arī nespējot tik ātri piebremzēt un reaģēt uz priekšā notiekošo, cilvēkam uzbrauca arī aizmugurē esošā automašīna “Volkswagen”. Notikuma vietā veidojās sastrēgums un notiekošo uz ceļa vēroja vairāki aculiecinieki.

“Es redzēju aptuveni 20 vai 25 metru garumā trīs vai četrus traipus ar asinīm. Bija neatliekamā medicīniskā palīdzība. Neviens nestāvēja priekšā un neregulēja ceļu. Bija kreisajā pusē policijas mašīnas un uzreiz arī ātrās palīdzības mašīnas. Pie priekšējās riepas stāvēja līķis, apvilkts ar zilo plēvi, un roka pa kreisi ārā stāvēja,” saka aculiecinieks.

Ikvienam gājējam, īpaši tiem, kas mēro ceļu šoseju malās, nepieciešams lietot atstarotājus, uzsver policija. Vislabāk uzģērbt atstarojošu vesti.

“Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka gājējs nebija izmantojis atstarojošus elementus. Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un skaidro negadījuma apstākļus,” norāda Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone.

Likumsargi lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus, kā arī “Volkswagen” spēkrata vadītāju, kas no notikuma vietas aizbrauca pirms likumsargu ierašanās, zvanot pa tālruni: 67086659 vai 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm