Mārupes “melnajā punktā” notikusi “Volkswagen” un autobusa avārija; ir viens cietušais

Mārupē vienā no apkaimes bīstamākajiem krustojumiem, notikusi kārtējā avārija. Šoreiz, ne pārāk veiksmīga satiksmes organizācija izjaukusi kāda “Volkswagen” šofera plānus. Pēc parādīšanās satiksmes autobusa ceļā, viņa diena turpinājās slimnīcā.

2019. gada 8. novembrī 22:05

Piektdienas rītā Mārupē, Kantora un Lielās ielas krustojumā iznīcināts kārtējais auto. Šoreiz, nav paveicies kāda “Volkswagen” stūrētājam, kurš pagadījies pa galveno ceļu braucoša pasažieru autobusa ceļā. Pēc notikušā, vieglā auto pilots nogādāts slimnīcā, bet turpat avārijas vietā “Degpunktā” sastop viņa paziņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpat negadījuma vietā tiek uzrunāts arī blakus mājas iedzīvotājs, kurš iznāk uz ielas aplūkot negadījuma sekas. Viņš neslēpj, ka jau pieradis pie šādām ainām.

Pasažieru autobusa šoferis atklāj, ka “Volkswagen” parādījies strauji un viņš darījis ko varējis, taču nav varējis izvairīties no sadursmes. Par laimi, ne pats, ne daži autobusā sēdošie pasažieri avārijā nav cietuši.

“Ja jau šeit katru dienu braucat, noteikti esat redzējis, ne vienu vien avāriju. Te vienmēr notiek šādas un līdzīgas avārijas. Tas notiek tāpēc, ka cilvēki ignorē šo krustojumu. Te, pēc iespējas, visticamāk, ir nepieciešams luksofors, lai regulētu satiksmi. Tāpēc, ka cilvēki to vienkārši ignorē. Varbūt tur nav dublēta tā STOP zīme. (..) Nu, kaut kas tur ir, kaut kas ir ar to krustojumu, ka daudzi ignorē ceļu satiksmes noteikumus un tāpēc notiek avārijas,” pauž autobusa vadītājs Deniss.

Ir acīmredzams, ka visi līdz šim veiktie uzlabojumi nav pietiekami, lai sakārtotu šo nepārprotamo satiksmes organizācijas neveiksmi. Tāpēc pašvaldību un ceļa saimnieki ir aicināti meklēt risinājumu tam, lai izskaustu sasisto bleķu kalnus šajā krustojumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm