Maskavas ielā “BMW X5” un tramvaja sadursmē bojā gājis šoferis

28. martā 21:22

Rīta pusē Rīgā, Maskavas ielā, notikušās avārijas sekas lika atskatīties vairumam autovadītāju un garāmgājēju – brauktuve un blakus esošais zāliens bija pilns ar spēkratu detaļām un ceļa infrastruktūras atlūzām, vēsta “Degpunktā”.

Septītā maršruta tramvaji, vairākas valsts un pašvaldības policijas ekipāžas, ugunsdzēsēju glābēju, mediķu un avārijas dienesta automašīnas šodien stāvēja nekustīgi vienuviet – Maskavas ielā, tieši pie pieturas “Akropole Rīga’”. Tur rīta pusē bija notikusi smaga, traģiska autoavārija. Kāds “BMW X5” vadītājs netika galā ar spēkrata vadību un iebrauca aizsargbarjerā. Metāliskās atlūzas izšķīda uz visām pusēm, krītot virsū tobrīd kustībā esošajiem transportlīdzekļiem. “BMW” pārbrauca pāri apgaismes stabam un apstājās uz tramvaja sliedēm.

baltā “Fiat” vadītājs

“Tas metāla gabals lidoja gaisā. Es centos izvairīties. Pabraucu vairāk pa labi, bet tur jau bija šī automašīna. Viss notika pāris sekundēs. Paspēju pagriezt, lai tas gabals man neiekrīt stiklā. Melno mašīnu redzēju. Tā brauca bez bremzēšanas, vienkārši taisni. Visam, ieskaitot to margu, iztriecās cauri. Visu taranēja. Vispār bez bremzēm. Sākumā bija milzīgs stress, jo tev virsū lido lieli metāla gabali. Gaisā lido aptuveni simts kilogramu. Protams, reakcija bija izvairīties. Izvairījos, bet, redz, iesprūdu starp diviem “BMW”. Atkal mums “BMW” paši ātrākie un labākie.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī pelēkā “BMW” vadītājs ne līdz galam izprot, no kurienes bija uzradies melnais spēkrats. Viss esot noticis pārāk ātri.

Ja avārija būtu notikusi dažus mirkļus vēlāk, lidojošais “BMW” spēkrats nebūtu atdūries pret tukšām tramvaja sliežu ceļa klātnēm, bet gan pret 7. tramvaju. Sabiedriskā transporta vadītāja, redzot notiekošo, pamatīgi izbijās.

Tramvaja vadītājas kolēģe stāsta, ka ar tramvaju nācās strauji bremzēt.

Negadījuma vietā ieradās arī neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, kuri konstatēja melnā “BMW” vadītāja bioloģisko nāvi. Valsts policija ir uzsākusi negadījuma cēloņu skaidrošanu.

“Valsts policija par notikušo ir uzsākusi kriminālprocesu un notiek pirmstiesas izmeklēšana. Kā arī ir noteiktas ekspertīzes nāves iemesla noteikšanai,” saka Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm